Визначено найпопулярніший колір авто 2009 року Автор: Вікторія · Опубліковано: 05.10.2009 15:21 · Розділ: Цікаві факти

В поточному році найбільш популярним кольором авто виявився сріблястий. Нейтральний колір утримує лідерство в рейтингу вже дев'ятий рік поспіль. Перелік найпопулярніших кольорів автомобільних фарб склав великий постачальник емалей PPG Industries (США). За даними компанії, в Північній Америці кожен четвертий автомобіль пофарбовано саме в сріблястий колір.

"Сріблястий виглядає чудово на будь-якій машині незалежно від марки або моделі. Він підкреслює всі лінії кузова", - прокоментувала це явище представник PPG Industries, Джейн Харрінгтон.

За даними проведеного компанією дослідження, 57% всіх компактних авто пофарбовано в сріблясті або чорні тони, блакитний або червоний припадає на 21% компактів. Що стосується седанів, блакитний і червоний автомобіль вважали за краще придбати 17% власників ТЗ цього класу, серед автівок класу люкс - цим відтінкам віддали перевагу 12% покупців. При цьому 40% всіх найкращих автомобілів, проданих у США, були чорного кольору. Європа виявилася більш життєрадісною: тут 37% малолітражок пофарбовано в червоний, зелений або блакитний кольори.

В Америці існує спеціалізована виставка Color Trend Show, присвячена індустрії забарвлення. Керівник відділу дизайну матеріалів компанії Ford, Сьюзан Суік, відзначила, що білий металік, білий та чорний кольори будуть найбільш популярними в майбутньому. У той же час, Ford відзначає успіх яскравих відтінків, що привертають увагу, - так, наприклад, 10% всіх проданих "Мустангів" припадає на автомобілі нетипового для спорткара світло-блакитного кольору під назвою Grabber Blue. А 39% пікапів Ford F-150 Raptor були пофарбовані в помаранчевий Molten Orange.

За словами Суік, новий Ford Fiesta, який з'явиться у північноамериканських дилерів тільки наступного року, запропонує ще більш багатий вибір варіантів забарвлення, серед яких будуть яскраво-зелений, червоний, і, звичайно, стандартні сріблястий, білий та чорний.

Джерело briansk.ru


Інші новини розділу