"Сімпсони" допоможуть британцям боротися з ожирінням Автор: Вікторія · Опубліковано: 20.02.2011 10:52 · Розділ: Краса і здоров'я

Міністерство охорони здоров'я Великобританії витратило 640 мільйонів фунтів (933 мільйони доларів) на створення мультсеріалу в рамках програми по боротьбі з ожирінням. Героями мультфільму стали знамениті Сімпсони.

Персонажі створені дизайнерами з Aardman Animations. Вони відтворять знайомі аудиторії, образи Гомера Сімпсона, Барта, Мардж та інших членів мультиплікаційної сім'ї. Герої не є точними копіями оригіналів, але дуже на них схожі. За задумом, спочатку персонажі будуть споживати нездорову їжу, але згодом перейдуть на корисний раціон.

За словами директора інституту соціального маркетингу при Стерлінгському університеті, Джерарда Гастингса (Gerard Hastings), підтримка соціальної кампанії Гомером і Бартом Сімпсонами дуже важлива для аудиторії. "Добре коли здоров'я асоціюється з чимось нешанобливим та смішним, а не пихатим і гідним", - стверджує Гастингс.

Заступник міністра охорони здоров'я Джиліан Мерон (Gillian Merron) заявила, що уряд серйозно ставиться до боротьби з надмірною вагою і завжди шукає нові способи, щоб переконати британців піклуватися про своє здоров'я. Кампанія по боротьбі з ожирінням під назвою Change4Life розпочнеться з 5 жовтня і триватиме до 25 грудня поточного року.

Джерело novoteka.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.