Європейці сплачуватимуть податок на пальне Автор: Вікторія · Опубліковано: 05.10.2009 14:09 · Розділ: Суспільство

Європейська комісія пропонує всім країнам - членам ЄС ввести податок на споживання палива громадянами та господарствами. Отримані таким чином кошти, планується спрямовувати на реалізацію ЄС-проектів, пов’язаних з боротьбою з глобальним потеплінням, а також на фінансування подібних програм у країнах, що розвиваються.

Пропозицію схвалив міністр фінансів Швеції, Андерс Борг, який заявив, що аналогічна ініціатива, діє в країнах Скандинавії і Фінляндії з 90-х років і вже встигла продемонструвати свою ефективність.

Підтримує нововведення і влада Франції, де з 1 січня з населення буде стягуватися податок на викиди вуглекислого газу від спалювання органічного палива. Розмір податку в 2010 році складе 17 євро за тону. Президент Саркозі обіцяє, що гроші, зібрані з платників податків, їм же й повернуться, але вже у вигляді «зелених чеків» або за рахунок скорочення інших видів оподаткування.

Міністр фінансів Бельгії, Дідьє Рейндерс теж позитивно відгукнувся на пропозицію Єврокомісії, а от голова британського Мінфіну, Алістер Дарлінг вважає, що новий податок може стати національною проблемою.

Джерело ecoindustry.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.