Вживання шоколаду в дитинстві розвиває агресію Автор: Вікторія · Опубліковано: 01.10.2009 15:21 · Розділ: Краса і здоров'я

Діти, яким щодня дають солодощі та шоколад, стають агресивними в подальшому житті. Такий висновок було зроблено за результатами дослідження, проведеного вченими з Кардіфського університету (Cardiff University), Великобританія.

У дослідженні брали участь злочинці, спосіб життя яких в десятирічному віці був зареєстрований. Серед учасників у віці від 29 до 34 років, засуджених за насильство, 69% в дитинстві майже щодня їли цукерки. Для порівняння: солодощі регулярно вживали в дитинстві тільки 42% тих, хто був засуджений за ненасильницькі правопорушення. Зв'язок між жорстокістю та солодощами залишався очевидним навіть після того, як дослідники взяли до уваги інші фактори.

На думку вчених, регулярне харчування солодощами та шоколадом сприяє розвитку у дітей імпульсивної поведінки, яка тісно пов'язана зі злочинами. Також ймовірно, що солодощі самі по собі викликають проблеми через харчові добавки, що містяться в них, або тому, що сприяють коливанню рівня цукру в крові.

Джерело vokrugsveta.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.