Громадськість Львівщини проти подорожчання проїзду в маршрутках Автор: Lussilda · Опубліковано: 06.02.2009 23:03 · Розділ: Економіка

Приватні перевізники Львова вимагають від управління економіки Львівської міської ради збільшити оплату за проїзд у маршрутних таксі. Ця ситуація неабияк стурбувала Львівську громадськість

Зокрема ЛМОГО „Львівська громада” виступило із заявою до керівництва міста, в якій просять не розглядати питання підвищення тарифів на проїзд у маршрутних таксі.

Голова об’єднання «Львівська громада» Орест Парубчак так прокоментував заяву кореспонденту «Погляду»: «Ми звернулися до львівської влади з метою запобігти підвищення тарифів на маршрутки. Враховуючи економічну ситуацію в державі, а у Львові зокрема, просимо їх не піддаватися провокативним і силовим методам приватних перевізників, а застосовуючи інструментарій влади залишити рівень оплати за проїзд у міському приватному транспорті на теперішньому рівні».

«Це дозволить не збільшувати фінансовий тягар для львів’ян у скрутний час» - додав О.Парубчак.

За висновками експертів, техніко-економічне обґрунтування показує, що більшість показників, якими керуються перевізники, значно завищені. Це стосується нормативів витрат паливно-мастильних матеріалів, амортизаційних витрат, завищені витрати на використання автошин.

Не відповідає дійсності також розрахунок середньої відстані поїздки одного пасажира у Львові та кількості перевезених пасажирів з правом безоплатного проїзду.

«Беручи до уваги усі ці фактори та статті витрат діючий тариф на перевезення вартістю 1,5 гривні є прибутковим для перевізників і не потребує збільшення» - йдеться в заяві..


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.