Телевізор виявився найнеобхіднішим пристроєм в домі Автор: Lesly · Опубліковано: 28.09.2009 16:46 · Розділ: Цікаві факти

Згідно з опутуванням, проведеним страховою компанією Sheilas' Wheels (Великобританія) серед 3 тисяч жінок, було виявлено, що радіо для душових кабінок має безліч конструктивних недоліків. Можливо саме тому його назвали найбільш непотрібним пристроєм, що коли-небудь був створений для людини.

Мабуть найбільшим дефектом є те, що іноді такі пристрої виявляються аж ніяк не водонепроникними, як обіцяють виробники. Більш того, за звуком падаючих крапель здебільшого нічого іншого розчути неможливо. В жорстокій конкурентній боротьбі водонепроникне радіо залишило позаду електричну пилочку для нігтів та електричні свічки, які ввійшли до першої трійки найнепотрібніших.

Teasmade – автоматична чаєварка (на зразок слов’янського самовару, тільки більш сучасна версія) та Soda Stream – пристрій для приготування газованої води, посіли почесні четверте та п'яте місця.

Останнє місце в рейтингу (тобто найнеобхіднішим з точки зору сучасних жінок) виявився телевізор: вісім учасниць з кожного десятка повідомили, що жити без нього не можуть. Варто додати, що пульт дистанційного керування зайняв тільки 11 позицію серед корисних приладів.

Другу та третю позиції по необхідності зайняли мікрохвильова піч та пилосос (за ці прилади проголосували по шість жінок з десяти).

Джерело: metro.co.uk


Інші новини розділу