Песимізм діє краще за будь-яку дієту Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.09.2009 15:10 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені з'ясували, що зайвий оптимізм може призвести до ожиріння, зате протилежний емоційний настрій, навпаки, допомагає підтримувати стрункість тіла. До такого висновку вони прийшли, вивчаючи повних людей, які проходили лікувальні курси корекції ваги.

З'ясувалося, що з втратою зайвих кілограмів люди ставали оптимістичними настільки, що їм було приємно підтримувати здоровий режим харчування. Однак ті з них, хто з першого дня занять був сповнений позитиву, скидали вагу з більш низькою ймовірністю. Вчені досліджували психосоціологічні особливості пацієнтів до та після проходження курсу, використовуючи анкети, розроблені спеціально, щоб визначити психотипи учасників.

Як з'ясувалося, у більшості пацієнтів через 6 місяців курсу оптимізму помітно додалося, однак саме ця обставина аж ніяк не сприяла зниженню ваги. Ті з учасників, хто приступили до занять з очікуванням дива, «скинули» значно менше за осіб, які не були сповнені оптимізму.

«Ці результати підтверджують висновки попередніх досліджень, коли з'ясувалося, що негативні емоції здатні мати позитивний ефект на загальну поведінку, так як пацієнти в такому випадку більш серйозно підходять до лікування хвороби, - повідомили вчені. - Важливо збільшити оптимізм тоді, коли це необхідно для підтримки і закріплення досягнутих результатів».

Джерело novoteka.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.