Запатентовано концепцію екранної клавіатури для мультисенсорних дисплеїв Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.09.2009 14:51 · Розділ: Нові технології

Microsoft розробила оригінальну концепцію екранної клавіатури. Завдяки новій технології користувачі зможуть друкувати на сенсорному екрані наосліп так само легко, як і на звичайній клавіатурі. Корпорація запатентувала цю технологію для мультисенсорних екранів. Вона дозволяє клавіатурі "стежити" за положенням рук. Клавіатурна розкладка ділиться на дві частини - по одній на кожну руку. Користувач поміщає руки на дисплей у звичному для набору тексту положенні.

Сенсорний екран відслідковує розташування пальців і зап'ясть, відповідно розміщуючи віртуальні половинки клавіатури на екрані. У стартовому положенні для англійської розкладки під пальцями лівої руки опиняються клавіші "ASDF", а під пальцями правої - "HJKL" (під великими пальцями - "пробіл"). Так з'являється фізична точка відліку для розташування клавіш - власні руки користувача. Не відриваючи зап'ясть від екрану, можна набирати текст наосліп: якщо користувач володіє технікою десятипальцевого друку, пальці завжди потраплять на потрібні клавіші.

Фото взято з сайту gizmodo.com
Фото взято з сайту gizmodo.com

У звичайних екранних клавіатурах для сенсорних дисплеїв є істотний недолік - відсутність фізичного відчуття клавіш. Тому навіть тим користувачам, які володіють технікою сліпого набору тексту, доводиться постійно звірятися з розташуванням клавіш віртуальної клавіатури. Це значно уповільнює набір тексту на сенсорному дисплеї в порівнянні з використанням звичайної клавіатури.

Джерело lenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.