Для власників авто придумали новий вид штрафу Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.09.2009 11:57 · Розділ: Суспільство

Депутати державної ради Республіки Комі внесли поправки до республіканського закону «Про адміністративну відповідальності», згідно з якого власники особистого автотранспорту будуть притягуватися до адміністративної відповідальності за те, що сигналізації, яким обладнано їхні автомобілі порушують спокій жителів у нічний час.

«Депутати не могли не підтримати таку ініціативу, оскільки і самі, як жителі республіки, нерідко ночами прокидаються від пронизливих звуків авто-сигналізацій, - заявила спікер парламенту Марина Істіховска. - У будинку, де я живу, ми вже не один місяць намагалися боротися з одним таким автовласником, у якого ночами постійно спрацьовує сигналізація, внаслідок чого люди страждають від безсоння».

Істіховска уточнила, що власники автомобілів будуть виплачувати штрафи за повторне спрацьовування сигналізації, якщо, при цьому, транспортному засобу не було завдано шкоди. Такого роду випадки тепер кваліфікуються як порушення громадського порядку. Контроль за ним покладено на міліцію громадської безпеки в містах і районах Комі. Як пояснили депутати, будь-який житель республіки може повідомити в правоохоронні органи про факти порушень тиші та спокою людей.

В адміністрації Сиктивкара, столиці Комі, відзначили, що багато автовласників сприймуть нововведення негативно. «Коли господарі машин будуть виправдовуватися тим, що змушені тримати їх у дворах і при цьому з ввімкненою сигналізацією, щоб уникнути викрадення, у нас є контраргумент, - сказав представник мерії міста. - В муніципалітеті є багато автостоянок з охороною, де можна залишити авто на ніч. В даний час паркувальні майданчики, послуги яких платні, як правило, пустують, оскільки автомобілісти вважають за краще, не витрачаючи зайвих коштів, тримати машини, під боком у себе і своїх сусідів».

Джерело news.auto.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.