Депутати не підтримали відставку Тимошенко Автор: Lussilda · Опубліковано: 05.02.2009 17:45 · Розділ: Політика

Сьогодні, 5 лютого, у Верховній Раді України пройшов сесійний день, який журналісти вже охрестили «чистим четвергом» для Уряду. На порядку денному – звіт Юлії Тимошенко та розгляд питання про недовіру Кабінету Міністрів

На ранковому засіданні ВР депутати протягом 45 хвилин слухали звіт Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко про соціально-економічну ситуацію в Україні та дії органів влади щодо подолання кризи. Після виступу глави Уряду спікер Володимир Литвин спробував надати депутатам можливість поставити питання прем'єрові. Та депутати від фракції Партії регіонів почали бурхливо виявляти невдоволення своєю чергою в списку.

Регіонали вирушили до трибуни і заблокували її. Представники фракції БЮТ відразу відреагували і теж підійшли до президії. Там відбулося невелике зіткнення між нардепами. Прем'єр Юлія Тимошенко була вимушена залишити трибуну і зайняти своє місце в урядовій ложі.

Спікерові знадобився якийсь час, щоб заспокоїти парламентаріїв, і депутатам все ж таки вдалося поставити запитання до представників уряду, а також заслухати виступи голів Луганської та Сумської обласних рад.

Закриваючи ранкове засідання парламенту, Голова Верховної Ради закликав депутатів за час півгодинної перерви письмово перереєструватися біля столів реєстрації, як того вимагає регламент.

О 16 родині сесія продовжила роботу. На голосування було поставлено основне питання сьогоднішнього засідання – проект постанови щодо недовіри уряду Тимошенко, яка раніше була внесена на розгляд ВР 164 представниками фракції Партії регіонів.

Але Верховна Рада України не підтримала відставку уряду. «За» проголосували 172 депутати від Партії регіонів, 20 представників КПУ, 10 – від блоку Наша Україна – Народна Самооборона. Навіть 1 голос був зарахований від блоку Юлії Тимошенко. Разом – 203 голоси, з необхідних 226.

Не знайшла підтримки серед народних обранців також постанова про соціально-економічну ситуацію в Україні та дії органів влади щодо подолання кризи. За це проголосували 217 народних депутатів.


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.