Людська пам'ять стирає погані спогади Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.09.2009 12:56 · Розділ: Цікаві факти

Вчені перевірили вибірковість пам'яті і вплив на неї настрою методом оцінювання якогось твору мистецтва. Насамперед всім учасникам дослідження прочитали історію про негуманне лікування жеребних кобил, потім їх розпитали про особисте ставлення до даного питання. Після цього половину учасників фахівці попросили оцінити твори живопису в режимі реального часу - тут і зараз, а решту відпустили по домівках.

П'ять днів потому з усіма респондентами зв'язалися через електронну пошту і запропонували придбати і розмістити у себе вдома постер побаченої картини. Ті, хто був змушений дати оцінку творові ще тоді, п'ять днів тому, відмовилися від цієї пропозиції. Учасників групи, котрих відпустили додому така пропозиція зацікавила.

«Скажімо, минулого тижня ви ходили в ресторан і непогано там поїли, - пишуть автори дослідження, психологи Анастасія Почепцова (Anastasiya Pocheptsova) з університету Меріленду (University of Maryland) і Нейтан Новемский (Nathan Novemsky) з Єльського університету (Yale University), США. - А тепер уявімо дві ситуації: ви увійшли до ресторану в гарному настрої або в поганому. Причина настрою може бути будь-яка: від поганої погоди до справді важливих неприємностей. Якщо запитати вас через тиждень, чи хотіли б ви пообідати в цьому ресторані ще раз, то, швидше за все, позитивно ви відповісте лише в тому випадку, якщо першого разу потрапили туди за сприятливих обставин, будучи в хорошому настрої».

Науковці встановили, що стрибки настрою самі по собі не беруть участь у формуванні нашого відношення до оточуючого, що склалося на основі певних вражень. Іншими словами, в даному випадку настрій не вплине на вашу думку безпосередньо про якість їжі в цьому ресторані. Однак ситуація змінюється, якщо вплив настрою витісняється зі свідомості - наприклад, якщо вам доведеться відповісти на питання про те, наскільки ви того разу насолоджувались їжею.

«Люди використовують свою віру в стрибки настрою, щоб захистити себе від небажаних вражень. Для того, щоб все-таки повернутися в той хороший ресторан, просто зачекайте кілька днів, а потім спробуйте оцінити їжу та інтер'єр закладу по-новому», - радять дослідники.

Джерело infox.ru


Інші новини розділу