В Америці придумали активну таблетку для схуднення Автор: Вікторія · Опубліковано: 24.09.2009 12:02 · Розділ: Краса і здоров'я

Американським вченим з Інституту Солк в Каліфорнії вдалося придумати "активну пігулку", яка допоможе тримати тіло в тонусі, не встаючи з дивану. Дивовижний препарат дозволить людям, які зазвичай ведуть сидячий спосіб життя і постійно дотримуються дієт, їсти все, що їм хочеться, навіть фаст фуд, при цьому не набираючи жодного кілограма. Більш того, винайдені ліки також будуть захищати від діабету, хвороб печінки та серйозних захворювань системи травлення.

І все це завдяки сенсаційному відкриттю: вченим вдалося виявити ген, під назвою Ikke, який відповідає за контроль ваги. Виявляється, у мишей цього гена немає, тому вони й не набирають вагу, навіть коли харчуються виключно жирною їжею. Також у гризунів не буває проблем з печінкою, і вони не страждають від діабету.

Цей ген виробляє фермент, під назвою кіназа, який допомагає регулювати обмін речовин. При блокуванні гена і, відповідно, зниженню рівня кінази, відбувається прискорення метаболізму, що веде до більш ефективного спалювання калорій. Таблетка, що перешкоджає продукуванню ферменту, ніби обманює м'язи, і вони "думають", що довго і наполегливо займалися фізичними вправами і тому швидше спалюють жири.

Таким чином, таблетка, яка нейтралізує ген, допоможе людям залишатися у формі, не відмовляючи собі ні в жирному, ні в солодкому і при цьому не витрачаючи час на фізичні вправи.

Джерело newstin.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.