Золоті рибки визначать майбутнього володаря розкішного особняка Автор: Вікторія · Опубліковано: 24.09.2009 10:44 · Розділ: Цікаві факти

У Великобританії серед любителів японських головоломок судоку буде розіграний розкішний особняк вартістю 675 тис. фунтів стерлінгів. Переможця і майбутнього власника будинку будуть вибирати золоті рибки. Девід Мекі, власник нерухомості класу "люкс", розташованої в мальовничому містечку Філд графства Ланкашир, сам великий любитель судоку. За його задумом, прийняти участь у розіграші будинку зможе кожен бажаючий. Все, що потрібно, - це заплатити внесок розміром 50 фунтів, вирішити онлайн-головоломку і приєднатися до тисяч інших гравців.

Власник розкішного особняка працює страховим агентом. Він чекає, поки кількість учасників не досягне 14 тисяч чоловік. Тоді й буде проведений фінальний етап розіграшу.

Золоті рибки - ще одна пристрасть Девіда. За допомогою спеціальних сенсорних панелей, які встановлять в басейні, де живуть улюблені вихованки страхового агента, в умовлений момент простим дотиком одна з них обере наступного власника особняка.

"Будучи найбільш красивими і величними істотами, золоті рибки володіють унікальною аурою. Вони розумні, допитливі і дуже чутливі до того, що відбувається навколо них", - сказав Девід Мекі. І додав: "Вони ідеальний символ любові і дружби. Я не сумніваюся, що рибки виберуть саме такого переможця, який порозуміється з сусідами і буде піклуватися про них самих".

На сьогоднішній день взяти участь у незвичайному змаганні погодилися вже кілька тисяч чоловік. Якщо потрібного числа учасників не набереться до 1 лютого наступного року, то саме ця дата стане днем початку боротьби за фешенебельний будинок з лазнею і сауною.

Джерело utro.ru


Інші новини розділу