В Ірані заборонено виставляти у вітринах магазинів непристойно одягнених манекенів Автор: Вікторія · Опубліковано: 23.09.2009 16:14 · Розділ: Суспільство

Власники магазинів одягу в Ірані можуть поплатитися за виставляння у вітринах жіночих манекенів без традиційного для мусульманок одягу - хіджабу, а також за демонстрацію "жіночих форм".

"Використання манекенів у незвичайних позах і без хіджабів суворо заборонено", - говориться в постанові. Поза законом оголошено манекенів у краватках і "метеликах", також заборонено продаж жіночої нижньої білизни чоловіками. Прийняте рішення є частиною кампанії останніх років проти проникнення в іранську культуру західних цінностей, зокрема стилю одягу.

"Неісламська поведінка" стала об'єктом пильної уваги посадовців з моменту приходу до влади президента Махмуда Ахмадінежада ще в 2005 році. Як повідомляється, подібні кампанії раніше проводилися тільки влітку, однак з минулого року їх дія, включаючи заборону на носіння штанів для жінок, поширилася і на зимовий період. Іранці, які вперше порушили "дрескод", отримують попередження, проте у випадку "рецидивів" можуть бути покарані вже в судовому порядку.

Джерело baltinfo.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.