У США заборонили продаж ароматизованих сигарет Автор: Вікторія · Опубліковано: 23.09.2009 12:24 · Розділ: Суспільство

Центр тютюнової продукції, нещодавно організований при Адміністрації з контролю продуктів харчування та ліків (FDA), заборонив виробництво, імпорт і розповсюдження ароматизованих сигарет зі смаком цукерок, фруктів, трав, ванілі, гвоздики і шоколаду. На ментолові сигарети та іншу ароматизовану тютюнову продукцію, таку як сигари, заборона поки не поширюється.

Недавні дослідження показали, що 17-річні американці в три рази частіше 25-літніх курять ароматизовані сигарети. А майже 90% дорослих курців починали палити, ще будучи підлітками. Голова Центру тютюнової продукції Лоуренс Дейтон впевнений, що діти і підлітки звикають до куріння, спробувавши сигарети з ароматичними добавками і менш вираженим тютюновим смаком. Таким чином, нова заборона допоможе скоротити армію курців, вважають представники влади.

А нещодавно президент США підписав закон, який дозволяє FDA регулювати тютюнову індустрію. Зокрема, FDA може забороняти певні види продукції, обмежувати вміст нікотину в сигаретах і накладати заборону на ті чи інші написи на сигаретних пачках (такі як «легкі» або «з низьким вмістом смол»). Крім того, FDA має право вимагати, щоб виробники розміщували на пачках великі кольорові картинки із зображеннями наслідків тютюнопаління для людського організму, а також друкували детальну інформацію про склад сигарет.

Джерело 24news.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.