Chevrolet Corvette нового покоління буде виконано в ретро-стилі Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.09.2009 16:59 · Розділ: Цікаві факти

Суперкар Chevrolet Corvette наступного покоління буде виконано в стилі ретро. Одним із ключових елементів дизайну стане подвійне заднє скло на зразок того, яке містилося в купе Sting Ray зразка 1963 року випуску.

Говорячи про подвійне заднє скло для нового "Корвета", виробник зазначив, що погана оглядовість зараз не грає вирішальної ролі при створенні дизайну, оскільки на сучасному автомобілі можна встановити камеру заднього виду і систему спостереження за "мертвими зонами", які вирішать цю проблему.

Новий Chevrolet Corvette збереже передньомоторне компонування і задній привід, а також отримає кузов, виконаний з таких легких матеріалів як карбон, алюміній і магній. В моторному відсіку суперкара розташовуватиметься новий двигун, який, як очікується, буде оснащуватися механічним нагнітачем. Крім того, не виключена поява роботизованої коробки передач.

Суперкар Chevrolet Corvette поточного покоління випускається з 2005 року. Зараз машина пропонується з восьми-циліндровими двигунами об'ємом 6,2 і 7,0 літра потужністю від 430 до 638 кінських сил. У гамі трансмісій - шести ступінчастий "автомат" або "механіка". У найближчі два роки компанія GM планує вивести на ринок ще 10 нових моделей Chevrolet.

Джерело abw.by


Інші новини розділу