Тепер затяті користувачі Skype стануть мобільними Автор: Lesly · Опубліковано: 22.09.2009 15:20 · Розділ: Нові технології

Більшість людей спілкуються в мережі Skype з допомогою комп’ютера, користуючись навушниками, веб-камерою і мікрофоном. Але, якщо ви використовуєте Skype як засіб щоденного спілкування чи у веденні бізнесу, тоді краще користуватися мобільним приладом, який не змушуватиме сидіти на одному місці перед комп’ютером. Саме для таких людей компанія "Asus" розробила мобільний прилад в якому вдало поєднано все найкраще від Skype. Сенсорний відеофон AiGuru SV1T оснащено 7-дюймовим екраном з роздільною здатністю 800 x 480, вбудованою веб-камерою та голосовим зв’язком.

Фото взяте з сайту geek.com
Фото взяте з сайту geek.com

Хоча продукт від Asus орієнтовано на широке коло користувачів, він чудово підійде для людей, що практично не мають досвіду спілкування з допомогою Skype через комп’ютер. Його графічний інтерфейс оснащено великою сенсорною клавіатурою. Всі функції, такі як відео- чи голосовий зв’язок, а також миттєве повідомлення, вибираються одним натискуванням кнопки. А до інтернету прилад може під’єднуватися як з допомогою провідникових так і безпровідникових мереж.

Про вартість відеофону, ще нічого не повідомляється, однак це фактично друга версія SV1, а перша модель коштувала близько 299 дол. США. Звичайно, це задоволення не з дешевих, проте якщо ви відноситися до "серйозних" користувачів, тоді покупка безперечно себе оправдає.

Джерело: geek.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.