Лондонський музей придбав скульптуру вірусу грипу Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.09.2009 10:59 · Розділ: Культура

Один з британських музеів придбав скляну скульптуру нового пандемічного штаму вірусу грипу H1N1. Відвідувачі музею Wellcome Collection в Лондоні зможуть побачити незвичайну роботу, створену Люком Джеррамом (Luke Jerram), з 25 вересня по 18 жовтня. Дана скульптура - це скляна модель пандемічного вірусу висотою 25 сантиметрів.

<strong>Скляна скульптура H1N1 - вірусу свинячого грипу.</strong> Фото взяте з сайту hxnxflu.blogspot.com
Скляна скульптура H1N1 - вірусу свинячого грипу. Фото взяте з сайту hxnxflu.blogspot.com

За словами директора Wellcome Collection з питань медицини, суспільства та історії, Клер Меттерсон (Clare Matterson), робота скульптора пропонує "відправну точку для того, щоб вивчити вплив подібних вірусів на людство і дізнатися більше про глобальні дослідженнях по боротьбі з ними".

<strong>Скляні моделі віспи, грипу та ВІЛ.</strong> Фото взяте з сайту guardian.co.uk
Скляні моделі віспи, грипу та ВІЛ. Фото взяте з сайту guardian.co.uk

Скульптури збудника грипу та кількох інших мікроорганізмів, включаючи ВІЛ, були створені за підтримки вірусологів з Університету Брістоля з використанням великої кількості наукових моделей і фотографій. У роботі над ними брали участь склодуви Кім Джордж (Kim George), Брайан Джонс (Brian Jones) і Норман Вайтч (Norman Veitch).

Джерело manual.lancom.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?