Нові функції на сайті Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.02.2011 10:31 · Розділ: Новини сайту

Команда сайту розробила нову функцію сайту: бібліотека визначень. Сьогодні готові визначення з предмету Аналіз господарської діяльності, економіка підприємства, бухгалтерський облік, менеджмент організації, рпс,фінанси підприємств, планування, міжнародної економіки, права.

Що це таке?

Кожен, хто пише курсову роботу, знає, що без посилань на літературу роботу не приймуть. Ідеєю розділу є підбір максимальної кількості літератури на певну тематику. Ми розглядаємо яким чином вивчають певні поняття українські та зарубіжні вчені. Кожне визначення має джерело із вказуванням повної назви підручника та сторінки.

Це знахідка для кожного студента. Оскільки тепер, викачуючи будь-яку роботу з інтернету можна "розбавити" її справжніми посиланнями.


Інші новини розділу

 • Для накопичення сонячної енергії використовуватимуть іржу

  Для накопичення сонячної енергії використовуватимуть іржу · lesya · 04.02.2013 13:43

  Більшості інженерів моторошною видається перспектива виявити хоча б краплину іржі на своїй електроніці. Однак це зовсім не стосується двох американських вчених, Кеннета Гарді та Алена Барда, які, намагаючись популяризувати використання сонячної енергії, вирішили витягти струм з надзвичайно дешевого матеріалу - іржі. І в них це вийшло – під впливом видимого світла іржа виробляє невеликий електричний струм.


 • Интересные факти об Интернете

  Интересные факти об Интернете · lesya · 19.06.2012 23:27

  Современному человеку невозможно представить свою жизнь без Интернета. Миллионы людей во всем мире пользуются им ежедневно. Многим Интернет заменил телевизор, мобильную связь, общение, работу, друзей и семью. Но самое главное: он подарил миру информацию. Действительно, в Интернете сегодня можно найти все. И, казалось бы, на сегодняшний день нет ничего такого, что могло бы нас удивить. Однако есть несколько фактов об Интернете, о которых вы, возможно, не знаете.


 • Голландський інженер створив крила, за допомогою яких піднявся у повітря

  Голландський інженер створив крила, за допомогою яких піднявся у повітря · lesya · 26.03.2012 14:50

  Цими днями голландський інженер на ім’я Ярно Смітс (Jarno Smeets) втілив у життя свою давню мрію. Так, змахнувши крилами, чоловік піднявся в небо, довго літаючи над здивованою та враженою публікою.


 • Готовим на Рождество

  Готовим на Рождество · kseniya_www · 10.01.2011 20:08

  В Венесуэле всякому надо отведать по 12 виноградинок, загадывая вместе с тем по желанию на каждый месяц года. Народ Польши во время Святого ужина делится оплатком. На Рождество жители Франции потягивают шампанское, вино, кушают белую колбасу, копченную индейку и устрицы.


 • Ми знову працюємо. УРА! · kseniya_www · 25.11.2009 02:24

  Після 5 днів вильоту з нету ми знову повернулися. Перебування оф-лайн дало досить багато гірких уроків, які ми засвоїли. На жаль українські партнери, які забезпечували нам хостинг (розміщення сайту в інтернеті) нас підвели, тому зараз працюємо із хорошою європейською хостинговою компанією, і надіємося на постійну співпрацю в майбутньому з ними.