LG випустила свій перший неттоп Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.09.2009 11:55 · Розділ: Нові технології

Південнокорейська компанія LG представила власний ультра-портативний комп'ютер XPION X30 на платформі Nvidia Ion. Інженери компанії знайшли незвичайний спосіб для розміщення своєї новинки - вона може кріпитися безпосередньо до монітора, використовуючи стандартні технологічні отвори.

Фото взяте з сайту ixbt.com
Фото взяте з сайту ixbt.com

Південнокорейський неттоп продовжує курс розробників з Asus і Acer на граничне зменшення фізичних розмірів комп'ютера, не зменшуючи при цьому його продуктивність. Окрім платформи Nvidia Ion, XPION X30 оснащується досить потужним процесором Intel Atom N230 з робочою частотою 1,6 GHz та графічним чіпом GeForce 9400M від Nvidia.

Об'єм оперативної пам'яті досягає 2Gb, а на жорсткому диску об'ємом 250Gb встановлена операційна система Windows Vista. Завдяки потужному графічному процесору Nvidia Ion, новинка здатна обробляти відео з надвисокою роздільною здатністю 1080і та одночасно озвучувати його 8-канальним 7.1 HD Audio, підтримуючи при цьому DirectX 10.

Оскільки головною стратегічною задачею неттопу є економія простору на робочому столі, інженери LG передбачили досить незвичайний спосіб розміщення свого пристрою. Його можна закріпити на задній стінці плоского монітора, скориставшись чотирма технологічними отворами стандарту VESA, які спочатку призначалися для кріплення монітора до стіни. Безпосереднє сусідство з теплим монітором не стане перешкодою для системи вентиляції комп'ютера, оскільки проблеми з перегріванням процесору потужністю 40 ват не знайомі.

Вага XPION X30 сягає півтора кілограма, а ціна в Південній Кореї становить 490 доларів. Це недешево, оскільки іншої неттоп - Acer Aspire Revo - вже продається за ціною близько 300 доларів.

Джерело digest-news.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.