Вугрі в підлітковому віці - наслідок депресії Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.09.2009 11:10 · Розділ: Наука

Колектив вчених з Гарвардської медичної школи в Бостоні (США), Медичного коледжу в Тибеті (Китай) і Університету Осло (Норвегія) прийшли до висновку про те, що причиною проблемної шкіри в підлітковому віці часто є депресія.

У дослідженні взяли участь 659 добровольців у віці 18-19 років, які заповнили анкети, відповідаючи на запитання, чи є у них прищі, як часто вони страждають депресіями, що зазвичай їдять і п'ють, а також чи курять. Результати опитування показали, що рівень психічних розладів в респондентів тісно пов'язаний з наявністю у них вугрів незалежно від харчування та способу життя.

Шкіра 19% респондентів, які скаржилися на депресії та 12% опитаних, у кого були виявлені симптоми легких психічних розладів, була покрита прищами. Депресивні підлітки чоловічої статі на 68% частіше страждали від вугрових висипів, ніж їх однолітки, задоволені життям. У дівчат з незначними психічними порушеннями прищі з'являлися в два рази частіше, ніж у здорових ровесниць.

Вперше вчені отримали свідоцтва лінійної залежності між настроєм і прищами: чим гірший був психологічний стан випробуваного, тим більш проблемною була його шкіра. Пояснити таку залежність дерматологи поки не можуть. Дослідники висловили припущення про те, що стреси стимулюють ріст нервових волокон біля сальних залоз, які сприяють підвищеному продукуванню шкірного жиру.

Джерело computerra.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.