Розроблено розумний замок для забудькуватих Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.09.2009 14:19 · Розділ: Цікаві факти

Для тих, хто страждає забудькуватістю і, поспішаючи на роботу, частенько залишає двері незамкненими, компанія Black & Decker розробила замок Kwikset SmartСоde, обладнаний дистанційним керуванням. Цей винахід дозволяє в будь-який момент, навіть перебуваючи далеко від дому, перевірити, чи не забули ви замкнути двері, а також виправити прикру помилку.

Фото взяте з сайту kwikset.com
Фото взяте з сайту kwikset.com

За допомогою мережі та функцій контролю Kwikset можна налаштувати замок на відправлення SMS-повідомлень про стан дверей на мобільний телефон. Наприклад, вже в офісі ви можете отримати повідомлення про те, що двері відчинені. Не треба терміново їхати додому - замкнути двері можна через Інтернет. Крім того, ви одразу дізнаєтеся, коли хтось відчиняє або закриває двері. Це особливо вигідно для батьків, які зможуть контролювати переміщення своєї дитини.

За допомогою системи Control4 замки можуть вбудовуватися в систему «розумного будинку» - SmartCode програмується так, що, коли ви вводите код замка, будинок оживає - автоматично загоряється світло, включається музика чи телевізор, піднімаються жалюзі і т.д. Пам'ять замка розрахована на 30 різних кодів, так що кожен з домочадців і найбільш близькі друзі можуть мати власну комбінацію цифр.

І, як тільки хтось входить у двері, система відразу інформує про те, чий код відкрив замок. Якщо ж один з кодів стане відомий стороннім, його легко ліквідувати з пам'яті замкf. За словами розробників, перші моделі Kwikset SmartCode з'являться у продажу в наступному році і будуть коштувати близько 100 дол. США.

Джерело rbcdaily.ru


Інші новини розділу