Москва ввійшла до десятки найдорожчих міст світу Автор: Lesly · Опубліковано: 18.09.2009 10:13 · Розділ: Цікаві факти

Рейтинг найдорожчих міст світу очолив популярний курорт, Капрі, розміщений на однойменному острові в Тіренському морі. Ставши курортним центром ще за часів Римської імперії, острів і сьогодні користується величезною популярністю серед туристів, щоправда заможних. Адже викласти 279 дол. США за одну ніч в готелі зможе далеко не кожен. Більш того, це єдине місто, де вартість послуг готельного бізнесу зросла в порівнянні з минулим роком.

Перелік найдорожчих міст світу опублікований в інтернет-виданні "China Daily" укладався на основі одного критерію: середня вартість готельного номеру за добу. На другій сходинці, за версією видання, опинилася столиця Об’єднаних Арабських Еміратів, Абу-Дабі, де середня вартість номера в готелі складає 273 дол. США.

Четверте місце, поступившись Женеві, важливому дипломатичному та фінансовому центру світу (243 дол.США), посіла Москва (абсолютний рекордсмен за даними минулого року), де відвідувачу доведеться заплатити в середньому 218 дол. США за добу проживання в готелі. Варто зауважити, що за останній рік готельні послуги в столиці РФ подешевшали на 52%. Панорамы Москвы щороку змінюються, змінюється і місто, воно розростається, наповнюється новими торговими центрами та місцями для розваг.

Заключає першу п’ятірку найдорожчих міст Венеція, або "місто на воді", як її прийнято називати, з середньою вартістю готельного номера також 218 доларів. А опинилася Венеція на сходинку нижче ніж Москва тільки тому, що минулого року послуги готельного бізнесу тут коштували всього на 20% дорожче.

Столиця романтики та кохання – Париж, – посіла десяте місце. За незабутню ніч в готелі тут доведеться заплатити в середньому 187 дол. США. До першої десятки найдорожчих також увійшли: Кани (208 дол.США), Нью-Йорк (196 доларів), перлина Адріатики – Дубровник (193 дол. за добу) та Дубаї, найбільший фінансовий, торговий та туристичний центр Близького Сходу (192 дол.США).

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу