У США вийшов перший у світі друкований журнал з відеорекламою Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.09.2009 10:36 · Розділ: Нові технології

Свіжий випуск щотижневого розважального друкованого видання Entertainment Weekly містить плоскі РК-дисплеї, на яких демонструється відеореклама напою Pepsi Max та анонс телепрограм каналу CBS. Крім того, журнал оснащено вбудованими динаміками, тому читачі (чи все-таки глядачі?) можуть не тільки дивитися, але й слухати рекламу. Кожна сторінка з дисплеєм вміщує в цілому 40 хвилин рекламного відео.

<strong>Так виглядає випуск Entertainment Weekly, в якому було розміщено першу відеорекламу.</strong> Фото взяте з сайту compulenta.ru
Так виглядає випуск Entertainment Weekly, в якому було розміщено першу відеорекламу. Фото взяте з сайту compulenta.ru

РК-дисплеї товщиною 2,7 мм, за розміром приблизно відповідають екранам телефонів, обладнані акумуляторами, які можна заряджати через порт міні-USB. Одного заряду батареї вистачить на 70 хвилин перегляду. Відеоролики запускаються, як тільки читач перевертає сторінку; схожа технологія використовується сьогодні в музичних листівках.

Переглянути, як це виглядає можна за цим посиланням:http://news.bbc.co.uk/1/hi/technology/8258307.stm

Втім, у видання з відеорекламою є і кілька очевидних вад. По-перше, сторінки з дисплеями товщі за інші, тому журнал неможливо швидко перегорнути від початку до кінця. По-друге, реклама завантажується далеко не відразу, на це затрачується кілька секунд.

Entertainment Weekly з відеорекламою отримав кілька тисяч передплатників в Лос-Анджелесі та Нью-Йорку. Про те, в яку суму експеримент обійшовся рекламодавцям не повідомляється. Технологію «відео на папері» розробила американська компанія Americhip, яка також пропонує випускати ароматизовані журнали.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.