Походи в спортзал з повним шлунком провокують розвиток захворювань травної системи Автор: Lesly · Опубліковано: 17.09.2009 15:20 · Розділ: Спорт

Дієтолог Торстен Альберс (Torsten Albers) з німецького Інституту з профілактики захворювань та оздоровлення радить утримуватись від занять спортом протягом 3-4 годин після прийому їжі. Фізичні навантаження з повним шлунком можуть стати причиною шлунково-кишкових розладів. В кращому випадку недотримання цих простих рекомендацій призводить до виникнення тошноти чи головокружіння.

Незашкодить, вважає Альбертс злегка перекусити перед тренуванням (це може бути шматок хліба з нетвердими сортами сиру). А зеленуватий банан буде навіть кращим варіантом, оскільки він запобігає різким перепадам рівню цукру в крові, а крохмаль та глюкоза, що містяться в ньому легко засвоюються.

"Крім того, банани не містять ні фруктози, ні лактози, які іноді призводять до проблем зі шлунком, - додав дієтолог. – При вживанні цих плодів вам не загрожує здуття живота, оскільки в них міститься незначна кількість клітковини.

Якщо ви полюбляєте поїсти після тренування, то найкраще виділити час для цього протягом однієї-двох годин після фізичних навантажень. Саме протягом цього періоду поживні речовини з їжі засвоюються щонайкраще.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.