В Берліні заборонять виступи циркових слонів і левів Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.09.2009 16:38 · Розділ: Суспільство

Представник муніципальної влади м. Берлін з захисту прав тварин, Клаус Людке (Klaus Luedcke) виступив з пропозицією повністю заборонити виступи в місті диких циркових тварин - слонів, левів і тигрів - оскільки циркові виступи завдають їм моральних травм. Виступати в цирку зможуть лише дресировані собаки та кішки. За словами Людке, він вже заручився підтримкою сенатора з охорони навколишнього середовища Берліна, Катріни Ломпшер (Katrin Lompscher).

"Проект відповідної постанови вже готується в Палаті представників ", - зазначив Людке. Крім того, Катріна Ломпшер обіцяла повторно внести в бундестаг пропозицію про заборону утримання в цирках диких тварин, особливо мавп, слонів і ведмедів. Ініціативу берлінської влади зі свого боку підтримав прес-секретар соціал-демократичної партії (СДПН), Даніель Буххольц (Daniel Buchholz). "Цирки, які мучать тварин, не повинні давати вистави в Берліні", - заявив він.

Приводом для внесення пропозиції про заборону виступів циркових тварин, послужило відкриття в Берліні гастролей мюнхенського цирку Krone, одного з найстаріших у країні. Разом з цирком в турне по містах Німеччини беруть участь понад сто тварин: слони, леви, зебри, коні, поні, лами, верблюди. Численні берлінські організації з захисту прав тварин висловили свій протест, серед них Берлінське об'єднання захисту тварин, Фонд Альберта Швейцера, Пета, Берлін-веган та інші.

Активісти з Пета звинуватили цирк Krone в тому, що тварин, зокрема слонів, змушують виступати, не дивлячись на те, що багато з них хворі. Більш того, вони вважають, що номер, де слониха Bara стає на голову, не відповідає природній поведінці слонів і є тортурами. У відповідь на подібні звинувачення, цирк подав до суду скаргу на захисників тварин за наклеп.

Джерело lenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.