Визначено основні тенденції майбутнього в сфері дизайну Автор: Lesly · Опубліковано: 15.09.2009 15:38 · Розділ: Екологія

Проблеми стану навколишнього середовища, такі як глобальне потепління, підвищення рівня забрудненості довкілля та потреба утилізації відходів є ключовими факторами, що впливатимуть в майбутньому на розробку різноманітних приладів, обладнання, а також засобів гігієни та одягу.

Екологічно чисті продукти як, наприклад, куртки, що виготовлені без використання шкіри тварин з побічних продуктів на фабриках з нульовим рівнем відходів, безперечно знайдуть покупців по всьому світу.

Іншими потужними факторами, що безперечно здійснюють вплив на формування основних вимог до товарів – це глобальний економічний спад, міжнародні війни та політика, розвиток мережі інтернет та інших телекомунікаційних засобів.

Так, зважаючи на спад економіки, споживачі в першу чергу зважають на довговічність та необхідність товару. Зважаючи на це, для того, щоб триматися на плаву, дизайнерам та виробникам необхідно стежити за тенденціями світового ринку та підлаштовувати свої ідеї під потреби споживача.

Крім того, все-більше людей останнім часом задумуються про шкоду, яку може принести довкіллю потенційна покупка. Сподіватися, що такі екологічно свідомі покупці придбають товар, що може зашкодити оточуючому середовищу, людям або тваринам, немає сенсу.

Однак, при розробці будь-якого товару, не варто відкидати на задній план колір, форму, розмір і, звичайно, думку кінцевого споживача.

Джерело: thenewstoday.info


Інші новини розділу