CLIPit - новий концептуальний телефон від Nokia Автор: Lesly · Опубліковано: 15.09.2009 13:16 · Розділ: Нові технології

Група дизайнерів, можна сказати, здійснила справжній переворот в сфері мобільних телефонів. Мова йде про концептуальний мобільний телефон CLIPit від Nokia, сталевий корпус якого інкрустований персидською бірюзою. Проте, крім оформлення, новинка може похвалитися й іншими перевагами, як от відпечаток пальця, що використовується замість SIM-картки, сенсорний екран, можливість фіксування на одязі і сумісність з технологією Philips Lumalive та концептуальним матеріалом “Smart fabrics”, що дозволяє розширити екран до 12 дюймів.

Фото взяте з сайту yankodesign.com
Фото взяте з сайту yankodesign.com

На верхній панелі приладу міститься сталевий сенсорний екран з маленьких світлочутливих діодів, вбудованих в сталевий тач-пад, що дає можливість набору номера, відправки та прийняття SMS та прослуховування музики за допомогою своєрідних динамічних кнопок.

Винахід сконструйований таким чином, що в користувача немає потреби тримати його в руках, оскільки він з легкістю фіксується на одязі, а також використовувати інші Bluetooth пристрої (мобільник можна закріпити просто на вусі). Більш того, навушники, що входять в комплект CLIPit мають два гнізда, що дає можливість носити пристрій як оригінальну підвіску і водночас насолоджуватися улюбленою музикою.

Новинка під’єднується до інших приладів методом звичайного прищеплювання. Крім того, всі дані, які містяться на CLIPit, через мережу Інтернет, доступні для перегляду з будь-яких інших електронних приладів, при чому, паролем служитиме ваш відпечаток пальця.

Що ж до “Lumalive”, нової технології від PHILIPS, то це всього-на-всього тканина, щоправда з внутрішніми органічними світлодіодами (OLED), яка є по суті кольоровим текстильним екраном. Команда дизайнерів використала цю ідею в своїй розробці, оснастивши її двома подібними екранами. 3-дюймовий екран – це м’яка тканина, покрита екраном “Lumalive”. Якщо ви прищепите CLIPit до 3" екрану, то отримаєте телефон з 3" кольоровим дисплеєм.

Проте, куди-більше враження на користувача повинен справити 12" екран, що складається з “Lumalive” та іншого концептуально матеріалу “Smart fabrics” - тканини з мережею сенсорів, що забезпечують можливість управління екраном з допомогою тактильного контакту. Більш того, цю тканину можна різати, надаючи їй бажаних розмірів і, навіть зшивати. Фактично, це тканина, чутлива до дотику. Об'єднавши її з “Lumalive”, винахідники створили кольоровий дисплей Мulti-touch. Прищепивши CLIPit до нього, отримуємо складний кишеньковий ноутбук з 12" екраном.

12" сенсорний екран є також чудовим середовищем для обміну інформацією між двома CLIPit-приладами.

За попередніми прогнозами це маленьке диво побачить світ в 2010 році.

Джерело: yankodesign.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.