Створено композицію тривалістю 1000 років Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.09.2009 16:36 · Розділ: Музика

У Британії відбулося концертне виконання композиції, тривалість якої становить 1 тисячу років. Твір, зрозуміло, було зіграно не повністю - концерт тривав 1 тисячу хвилин. Композицію "The Longplayer" написав композитор Джем Файнер (Jem Finer), один із засновників Лондонсько-ірландської фолк-панк-групи "The Pogues".

"The Longplayer" базується на музичному фрагменті тривалістю 20 хвилин і 20 секунд, який обробляється на комп'ютері з використанням простого алгоритму, що дозволяє варіювати звучання композиції без повторень протягом тисячі років.

Автоматизоване виконання «The Longplayer» розпочалося 31 грудня 1999 року і завершиться, відповідно, в кінці 2999. Композицію можна послухати в спеціально відведених для цього місцях у Лондоні, а також у США, Австралії та Єгипті. Станом на момент публікації статті, музичний твір безперервно виконувався протягом 9 років, 258 днів, 1 год. та 36 хв.

При цьому, на вихідних у лондонському залі The Roundhouse пройшло живе виконання фрагменту «The Longplayer». Оркестрова версія композиції тривала 1 тисячу хвилин і була зіграна 6 виконавцями на інсталяції з 234 тибетських співаючих чаш, розставлених у формі шести концентричних кіл.

Фото взяте з сайту longplayer.org
Фото взяте з сайту longplayer.org

Джерело rus.delfi.ee


Інші новини розділу