Toyota оголосила про вихід нового Land Cruiser Prado Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.09.2009 09:25 · Розділ: Цікаві факти

Компанія Toyota оголосила про вихід нового позашляховика Land Cruiser Prado (на європейських ринку - Land Cruiser), офіційна прем'єра якого відбудеться у Франкфуртському автосалоні. Автомобіль створено на базі Prado нинішнього покоління. Його перевагами стануть оновлений кузов, зі збільшеною на 11% кутовою жорсткістю та інтегрованою рамою.

Фото взяте з сайту tochka.net
Фото взяте з сайту tochka.net

На всіх західноєвропейських ринках, окрім британського, автомобіль буде доступний у 3- та 5-дверному варіантах. Land Cruiser зможе похвалитися 5-ступінчастою автоматичною коробкою передач і трилітровим дизельним двигуном потужністю 171 к.с. або 4-літровим бензиновий двигун V6 - його потужність у прес-релізі "Тойоти" не повідомляється. В Британії вийде лише 7-місна 5-дверна версія з дизелем.

Крім того, на Land Cruiser Prado нового покоління встановлено електронну систему управління трансмісією і двигуном "Multi-terrain Select", яка, подібно до ленд-роверівської "Terrain Response", обирає режим руху, який в найбільшій мірі відповідає типу поверхні під колесами автомобіля. Крім того, в машині встановлено чотири відеокамери, які дозволяють водієві контролювати обстановку навколо автомобіля.

Prado в найдорожчій комплектації буде оснащуватися амортизаторами, характеристики демпфування можна буде змінювати. Що ж до задньої підвіски, то тут замість пружин будуть встановлені пневмоелементи, які підтримуватимуть постійний дорожній просвіт незалежно від навантаження. У Західній Європі оновлений позашляховик з'явиться в середині 2010 року.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу