Оголошено нові правила проведення Євробачення – 2009 Автор: Lussilda · Опубліковано: 02.02.2009 11:50 · Розділ: Музика

30 січня в Москві було проведено жеребкування двох конкурсних півфіналів Євробачення – 2009, які відбудуться 12 і 14 травня.

[img]/i/news/eu09.jpg[/img]

54-ий випуск пісенного конкурсу Євробачення – 2009 відбудеться у Москві. Росія одержала право на проведення конкурсу після того, як представник цієї країни - співак Діма Білан з піснею «Belіeve Me», виграв минулорічний конкурс. Росія здобула перемогу на престижному конкурсі вперше за 13 років.

В п’ятницю в Москві відбулося жеребкування країн-учасників конкурсу. Спочатку було відібрано шість країн для першого півфіналу, потім шість - для другого. І так, по черзі, було визначено по 19 учасників кожного з конкурсних днів.

Також було визначено, у яких півфіналах будуть голосувати країни так званої "великої четвірки" - Німеччина, Іспанія, Франція і Великобританія, які за умовами конкурсу, попадають у фінал автоматично. До тих країн, що потрапили у півфінал «автоматом», приєдналася і Росія - як переможець минулого "Євробачення".

Організатори Євробачення від Росії пообіцяли журналістам, що на цьому "Євробаченні" вони планують здивувати публіку так, як ніхто ніколи ні в якій країні не дивував. Для організації феєричного шоу вони мають намір використовувати весь простір "Олімпійського".

Також організаторами було зафіксовані правила, які діятимуть на конкурсі Євробачення - 2009. Згідно з прийнятим рішенням, в процес голосування включено професійне журі. Тепер оцінювати виступи учасників будуть не лише глядачі, але й судді. Для цього в кожній країні - учасниці буде створено спеціальне журі.

У найближчий час керівники Євробачення проведуть засідання, на якому будуть вирішувати, скільки при підсумковому підрахунку голосів буде важити думка журі, а скільки - думка телеглядачів.

Від України на Євробачення поїде учасник, якого оберуть за результатами інтерактивного голосування. Ще минулого року Національна телекомпанія України (НТКУ) розпочала відбір претендентів на участь в престижному європейському пісенному конкурсі.

Як раніше повідомлялося в ЗМІ, фінал відбору учасників Євробачення-2009 від України планується провести на концертному майданчику в студії НТКУ. За допомогою змішаного голосування - журі та інтерактивного голосування глядачів - буде вибраний виконавець, який представить Україну на конкурсі Євробачення-2009.

Серед охочих представляти Україну - Віталій Козловський, дует Насті Каменських з Потапом, TABU, NIKITA, «Воплі Відоплясова» та інші.

Нагадаємо, що за 6 років участі в пісенному конкурсі Україна має одне золото від Руслани, 2 срібла - від Ані Лорак і Вєрки Сердючки, і сьому сходинку від Тіни Кароль. Трохи гірші результати в учасників-чоловіків: Олександр Пономарьов - 14 сходинка рейтингу, а гурт "Ґринджоли" - 20 місце.

16 березня в Москві заплановано провести зустріч представники всіх 43 країн - учасниць конкурсу "Євробачення-2009", на якій оголосять імена конкурсантів і назви пісень, які будуть звучати на святі.


Інші новини розділу