За вісім років велосипедист подолав 45 000 км Автор: Вікторія · Опубліковано: 11.09.2009 16:37 · Розділ: Життя

36-річний японець Кейічі Івасакі протягом восьми років подорожує світом на велосипеді. Він проїхав вже 45 тис. км, відвідав 37 країн, був пограбований піратами і заарештований в Індії, ледь не помер від укусу скаженої собаки в Тібеті і мало не одружився в Непалі.

15 квітня 2001 Івасакі, якому набридла робота у фірмі з продажу кондиціонерів, виїхав з дому на своєму велосипеді, маючи в кишені всього 160 єн. Протягом року він їздив по Японії, поки в березні 2002 року не купив квиток до Південної Кореї. Звідти і почалася його подорож по світу.

Фото взято з сайту news2.ru
Фото взято з сайту news2.ru

За цей час у нього вкрали два велосипеди, ще два зламалися, і тепер Івасакі їздить вже на п'ятому. На життя чоловік заробляє показами фокусів. Крім Південної Кореї, він встиг відвідати Китай, В'єтнам, Камбоджу, Таїланд, Малайзію, Сингапур, Лаос, Непал, Індію, Бангладеш, Пакистан, Іран, Азербайджан, Грузію, Туреччину, Грецію, Болгарію, Македонію, Албанію, Чорногорію, Хорватію, Боснію і Герцеговину, Сербію, Угорщину, Словаччину, Чехію, Австрію, Німеччину, Нідерланди, Бельгію, Францію, Англію, Іспанію, Португалію, Андорру та Швейцарію.

Зараз чоловік планує подорож до Африки, після чого відправиться до Південної Америки і потім через Північну Америку повернеться до Японії. За словами мандрівника, він не хоче літати на літаках, тому що йому до вподоби бачити і відчувати навколишній світ на власні очі. "Завдяки велосипеду я можу справді відчути атмосферу того чи іншого місця".

Джерело news2.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.