В Києві з 31 січня запроваджено нові тарифи на перевезення в громадському транспорті Автор: Lussilda · Опубліковано: 01.02.2009 13:35 · Розділ: Суспільство

У Київському метрополітені й комунальному наземному транспорті діють нові тарифи. Від цього дня жетони на проїзд у метрополітені коштують не 2 грн., а 1,70 грн. Про це повідомила прес-службі метрополітену.

В той же час, вартість проїзних квитків на 1 календарний місяць збільшилися, і тепер вони становлять: на метро - 95 грн., на два види транспорту (метро-трамвай, метро- тролейбус, метро- автобус) - 150 грн., на чотири види транспорту (метро, трамвай, тролейбус, автобус) - 230 грн.

За проїзний квиток на 1 календарний рік тепер треба викласти у 2,5 рази більше: на один вид транспорту (метро) - 910 грн, на два види транспорту (метро-трамвай, метро- тролейбус, метро- автобус) - 1 тис 430 грн, на чотири види транспорту (метро, трамвай, тролейбус, автобус) - 1 тис 990 грн.

Студентам – стаціонарникам річний проїзний квиток на один вид транспорту (метро) буде коштувати 228 грн., на два види транспорту ( метро-трамвай, метро- тролейбус, метро- автобус) - 358 грн., на чотири види транспорту (метро, трамвай, тролейбус, автобус) - 489 грн.

Переобладнали також і автомати видачі жетонів на станціях. Тепер за допомогою технічних засобів проїзд в підземці можна оплатити у двох режимах: на 2 грн. - з видачею 1 жетона й 30 коп. здачі, чи на 10 грн. - з видачею 5 жетонів і 1,50 грн. здачі.

Тарифи на проїзд в громадському наземному транспорті, такому як автобуси, тролейбуси чи трамваї - знизилися на 50 копійок - до 1,5 гривні за поїздку незалежно від місця придбання талона. Вартість квитка у фунікулері залишилася незмінною - 1,5 грн.

Нагадаємо, що раніше проїзд в наземному транспорті коштував 1,5 грн, але за умови, що пасажир купує квиток заздалегідь, у кіоску. У самому автобусі або тролейбусі можна було купити квиток лише за 2 грн.

Для школярів в Києві введені окремі пільги. Нещодавно Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження Київради про безплатний проїзд столичних школярів усіма видами комунального пасажирського транспорту.

На офіційному сайті Київської міської державної адміністрації оприлюднено даний проект розпорядження про зниження вартості проїзду в міському пасажирському транспорті, згідно з яким до 13 лютого прийматимуться всі зауваження й пропозиції до документа від жителів міста і фахівців.

Для довідки: Антимонопольним комітетом було відкрито справу за ознаками антиконкурентних дій при підвищенні тарифів на проїзд проти Київміськадміністрації, Київського метрополітену та Київпастранса. Але ще 2 січня АМКУ закрив виробництво в справі. Підставою для закриття справи став той факт, що міськадміністрація заявила про намір за рекомендацією комітету знизити тарифи на проїзд від 0,3-0,5 гривень до 1,5-1,7 гривень за поїздку.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.