Пасивність призводить до розвитку головних болів у дітей Автор: Lesly · Опубліковано: 11.09.2009 12:14 · Розділ: Суспільство

Якщо дитина скаржиться на головні болі, то найлегшим виходом буде дати їй знеболюючий препарат. Але більш ефективними заходами для подолання болю буде зменшити кількість годин, які діти проводять перед телевізором або комп'ютером, радить Пітер Кроп, професор з Інституту Медичної психології при Ростоцькій університетській клініці (University Clinic of Rostock), що в Німеччині.

Серед інших ефективних "ліків" професор Кроп називає достатню для дитини тривалість сну або масаж із застосуванням олій. Проте найважливіше – зменшити кількість стресів, яким щоденно піддається дитина. Цього можна досягти за допомогою сміхотерапії перед дзеркалом або релаксації.

Дослідники вважають, що неактивність, надмірна вага, тривалий перегляд телепрограм чи надмірне захоплення комп’ютерними іграми, а також перезавантажений щоденний розклад в комплексі призводять до появи головних болів у дітей. За даними вчених більше 20% дітей дошкільного віку скаржаться на головні болі. По закінченню початкової школи їх кількість зростає до 50%.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.