Ідеальний домашній улюбленець очима чоловіків та жінок Автор: Вікторія · Опубліковано: 11.09.2009 10:49 · Розділ: Цікаві факти

Антрозоологи з Університету Монаш (Monash University), що в Австралії, підтвердили експериментально те, що напевно знають багато власників собак: ідеальна собака має бути доброзичливою, слухняною, здоровою, любити дітей, бути та ніжною по відношенню до господаря. Однак більш детальне вивчення показало, що між вподобаннями чоловіків та жінок існують суттєві розбіжності в поглядах на те, яким повинен бути ідеальний домашній улюбленець.

Жінки зазвичай обирають самців і вважають за краще доглядати за спокійною і слухняною собакою. Чоловіки, навпаки, вибирають самок і витрачають більше грошей на своїх улюблениць, віддаючи перевагу енергійним, відданим "охоронцям". Чоловікам також подобаються великі, красиві собаки чистокровних порід.

Результати дослідження були отримані в ході опитування 877 добровольців. Слід зазначити, що за підсумками проекту, було виявило низку ключових проблем, вирішення яких дозволить поліпшити відносини між господарями собак та їх вихованцями.

Так, наприклад, вчені радять інформувати власників про характеристики різних порід собак,щоб зменшити число поведінкових проблем у собак (боязнь самотності, агресія або деструктивна поведінка). Таким чином, власники собак зможуть отримувати більше задоволення від спілкування зі своїми вихованцями, а кількість тварин, відданих до притулків зменшиться.

Джерело rosbalt.ru


Інші новини розділу