Ювелірна компанія "Фаберже" відродилася Автор: Вікторія · Опубліковано: 10.09.2009 16:53 · Розділ: Культура

Колись відома ювелірна компанія "Фаберже", після майже столітнього мовчання, знову нагадує про себе. Шанувальники прикрас від легендарного виробника, безперечно, будуть приємно вражені: випущено першу з 1917 року колекцію ювелірних виробів. Вона складається з майже 100 виробів ціною від 30 тис до 7 млн. євро. Візитною карткою колекції, розрахованої на дуже багатих покупців, стала брошка у вигляді золотого морського коника з діамантами та смарагдами вартістю 270 тисяч євро.

Як стало відомо, "Фаберже" не має наміру відкривати мережу своїх власних ювелірних магазинів, а буде торгувати через Інтернет. Її новий сайт вже почав працювати. Керівництво повідомило, що художній стиль компанії буде ґрунтуватися на образах, створених ювеліром, вироби якого вважали за честь носити навіть представники російського імператорського двору, Карлом Фаберже.

У відродженій компанії зараз працює правнучка великого майстра, Тетяна Фаберже.

Джерело nashgorod.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?