В Давосі стартував 16 Всесвітній економічний форум Автор: Lussilda · Опубліковано: 29.01.2009 20:29 · Розділ: Економіка

На Швейцарському гірськолижному курорті Давос стартував Світовий економічний форум, який буде тривати з 29 по 01 лютого 2009 р.

Цього разу він пройде під девізом "Формуючи посткризовий світ". Головна тема зустрічі фінансових та політичних лідерів світу – пошуки виходу з світової фінансової та економічної кризи.

Світовий економічний форум – це міжнародна неурядова організація, заснована в 1971 р., діяльність якої спрямована на розвиток міжнародного співробітництва. Постійний виконавчий орган - рада директорів. Штаб-квартира розташована в передмісті Женеви - Колоньї. Бюджет формується за рахунок щорічних членських внесків і коштів, внесених учасниками форуму. Склад учасників щорічно переглядається.

У роботі нинішнього з'їзду у Швейцарії візьмуть участь більше 2,5 тис. представників владних структур, бізнес-еліти та громадських організацій з 96 країн світу. Зокрема в роботі форуму планують взяти участь прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун, генсек ООН Пан Гі Мун, канцлер Німеччини Ангела Меркель, голова Європейського центрального банку Жан-Клод Тріше, міністр фінансів Японії Соїті Накагава та багато інших.

Доповідачами на цьогорічнму форумі стали, зокрема, прем’єр-міністри Російської Федерації Володимир Путін та Китаю Вень Цзябао.

Президента України Віктора Ющенка цього року на економічному форумі не буде. Офіційну Україну представляє секретар РНБО Раїса Богатирьова. Про це повідомила прес-служба РНБО.

За програмою візиту 29-30 січня Р.Богатирьова візьме участь в роботі Круглого столу з питань благодійності та відвідає Український ланч.

Екс-спікер Парламенту, лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк також прилетів у Швейцарію на економічний форум. У планах Яценюка участь в Українському ланчі, де він буде одним з ключових доповідачів, та робочий обід з банкірами і керівниками всесвітньовідомих компаній. Про це передає прес-служба «Фронту змін».

За інформацією ІА «ЗІК», на Українському ланчі головною темою обговорення буде система міжнародних економічних і фінансових відносин в умовах світової кризи. Учасники ланчу спробують визначити концепцію подальшого економічного розвитку України з урахуванням нових ризиків і нових можливостей.

В Українському ланчі візьмуть участь понад 200 представників провідних світових компаній, політики і громадські діячі з України, Росії, США, Німеччини, Франції та інших країн, представники українських і міжнародних ЗМІ.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.