Хто і навіщо винайшов віскі? Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.09.2009 17:40 · Розділ: Цікаві факти

Вважається, що віскі винайшли монахи. Це й не дивно, адже за часів темного Середньовіччя саме церковники були носіями просвітницького інтелекту. А монастирі виконували роль не тільки духовних осередків, а й університетів, де проводились різноманітні наукові досліди. І, як стверджують дослідники, саме завдяки монахам світ побачив uisge beatha - воду життя.

Перша письмова згадка про віскі датується 1494 роком. Того року казначейство Шотландії розпорядилося "видати братові Джону Кору вісім бол солоду для виготовлення aqua vitae". 8 бол (шотландская міра ваги, 1 бол - 218,25 кг) - це більш ніж півтори тони, а точніше, 1746 кг.

Звичайно, віскі, як напій, з'явився набагато раніше. Ще в 1170 р. король Англії, Генріх ІІ під час окупації Ірландії зазначав, що ірландські воїни вживали перед боєм так звану "воду життя". А "прийнявши на душу", весело співали і ставали неймовірно відважними в бою. Тут мова йде про ірландців, але не слід забувати, що шотландці - це ті ж кельти. Одна народність, що населяла два сусідні острови.

Проте й досі шотландці та ірландці постійно сперечаються за право називатися винахідниками віскі. Вважається, що знання про дистиляцію привезли зі своїх подорожей ірландські монахи, а вже потім передали їх шотландським колегам. При цьому вказується цілком конкретна особа - сам Святий Патрік. А за походженням ця легендарна особа була шотландцем.

В 1505 монополію на виробництво віскі отримала Гільдія хірургів та цирульників Единбурга. Віскі почали продавати в аптеках як чудотворний лікарський засіб. Сьогодні шотландці та ірландці лікують простуду з допомогою "тодд" - сумішшю чаю та віскі. Джеймс Хогг, славетний шотландський поет ХІХ століття, говорив, що "якби тіло могло вірно визначити ту кількість віскі, яку слід випивати щодня, то можна було б жити вічно, а всі лікарі і кладовища стали б непотрібними".

Щоправда, в ті часи "жива вода" не випускалася масовими об'ємами. Це були радше домашні заготовки, на зразок "маринованих огірочків". Надлишок ячменю перероблявся у віскі - адже урожай міг просто бути знищений гризунами або ж зіпсований високою вологістю. А віскі вже нічого не загрожувало - хіба що надмірна спрага його хазяїв. До того ж цей напій завжди можна було продати. Але в 1707 р. Шотландія втратила незалежність, а англійці, не довго думаючи, вирішили оподаткувати весь наявний солод, з якого робили пиво та віскі.

Почалася ера "алкогольного піратства". В горах Шотландії, там, куди не могли дістатись королівські війська, відкривались сотні маленьких "заводиків", на яких день і ніч чаклували над виготовленням "живої води". Зрозуміло, що владу не влаштовував такий стан речей - на підпільних "самогонників" полювали. І полювали ретельно. Бувало навіть, що в горах відбувалися справжні битви.

Але з кожним роком англійці йшли на дедалі більші поступки. А причина була в тому, що в Британії дуже полюбили віскі. Напою просто не вистачало. Тому, король Георг IV, який правив Об'єднаним Королівством з 1820 по 1830 рік, вирішив змінити закони таким чином, щоб надати виробникам алкогольних виробів більше прав. Саме з цього часу індустрія віскі стала розвиватись неймовірними темпами.

Тепер кілька слів про історію технології виготовлення цього напою. Протягом 333 років ячмінний солод був єдиною сировиною для виробництва віскі. Створювався він традиційним способом: брага заливалася у величезний мідний чайник, пара охолоджувалися в змійовику - і так до нескінченності. Але з 1827 р. стало легше - Роберт Штайн створив апарат безперервної дистиляції. Через три роки він був вдосконалений Аенасом Коффі. Але спирти, отримані в результаті використання цих апаратів, були нейтральними і відрізнялися від традиційного старовинного віскі - важкого, ароматного та маслянистого.

Починалася ера зернового віскі. Тепер для виробництва напою використовували не тільки ячмінь, але й інші злаки. Винахід способу безперервної перегонки започаткував розвиток нової індустрії. Приблизно в той час, в останній декаді ХІХ століття, з'являються великі компанії, що виробляють віскі. На арені світового алкоголю звучать такі імена як George Ballantine & Son, Chivas Brothers, Justerini & Brooks etc, Johnnie Walker & Sons, Arthur Bell & Sons. А наприкінці 19-го століття були створені основні міжнародні бренди віскі, які й сьогодні займають лідируючі позиції на ринку.

А далі Сухий Закон в США зробив віскі легендарним напоєм, а "контрабандний" бренд Cutty Sark став алкогольним напоєм № 1 в цій країні. Сьогодні ж знайти "воду життя" можна в будь-якій країні світу.

Джерело shkolazhizni.ru


Інші новини розділу