Користь від занять спортом залежить від національної приналежності Автор: Lesly · Опубліковано: 08.09.2009 18:02 · Розділ: Краса і здоров'я

Наскільки ефективними будуть для людини фізичні навантаження, залежить від її статі та раси, вважають вчені з Університету Північної Кароліни в Чейпел Гілі (США). В ході дослідження, науковці аналізували вплив легких (ходьба, боулінг), помірних (баскетбол, сучасні танці) та інтенсивних фізичних навантажень на прикладі чоловіків та жінок афро-американських та кавказьких національностей.

Група дослідників, під керівництвом доктора Кері Монди (Keri Monda) виявила, що інтенсивні заняття спортом значно знижують рівень шкідливих тригліцеридів, але тільки в представників кавказьких національностей. Також було виявлено, що рівень холестерину, який має здатність блокувати кровоносні судини, в результаті занять спортом значно знижується, проте, це стосується тільки жінок. А в представниць афро-американської раси серйозні заняття спортом можуть знизити рівень холестеринів до мінімуму.

Подібні відмінності в результатах досліджень виявилися для вчених досить несподіваними. Тепер з’являються нові запитання, наприклад, з чим пов’язані такі особливості. Точних відповідей поки немає, проте дослідники припускають, що можливо, це пов’язане з гормональними відмінностями між чоловіками та жінками та генетичними відмінностями між представниками різних рас.

Тим не менше, вчені вже вкотре підтвердили користь ведення активного способу життя на здоров’я людини. Варто додати, що подібний позитивний вплив на зменшення рівня холестерину та тригліцеридів спостерігався й іншими дослідниками.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.