"Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.10.2018 15:18 · Розділ: Економіка

Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.

На даний момент це найзручніша платіжна система, яка прив'язана безпосередньо до банківського рахунку (або банківської карти) і дозволяє проводити безготівкові операції протягом секунди без перебоїв вже протягом багатьох років. Прив'язка карт, відкриття рахунку відбувається миттєво. Робота з PayPal не вимагає ні спеціальних додатків, ні програм - досить мінімального сигналу wifi, і всі платежі будуть проведені.

Незважаючи на всі старання української влади вблагати компанію зайти на український сегмент, інвестори і засновники PayPal все-таки відмовилися це робити. Так повідомив заступник міністра економічного розвитку України в інтерв'ю 5-му телеканалу.

При цьому Україна не тільки в односторонній формі просила компанію зайти на наші ринки, а й залучила посередників - впливових людей та інвесторів США, які могли б просунути питання. Маючи досить розвинений ринок електронного бізнесу, така система полегшила б життя багатьом людям, оскільки вітчизняні системи не можуть конкурувати з американським платіжним гігантом.

Але на жаль, представники PayPal заявили, що не планують входити в Україну. І це абсолютно не пов'язано ні з економікою, ні з нестабільною політичною ситуацією, ні з іншими негативними факторами. Відповідь в стилі дівчини: "Справа не в тобі, справа в мені". Компанію керує група інвесторів, і більшість з них не хочуть бути в Україні - не бачать перспектив. Нагадаємо, що заснована компанія в 1998 році Ілона Маском.

На відміну від інших електронних платіжних систем, PayPal має грошове обґрунтування. Вона не вводить в обіг титульні знаки - операції проходять за допомогою електронних еквівалентів реальних грошових коштів. "Цифрові" гроші, які зберігаються в системі, фізично знаходяться в банку Wells Fargo. Тобто, дана валюта має свою економіку, тому її організатори ретельно зважують всі фактори, які могли б негативно вплинути на її розвиток. На сьогодні система обслуговує 190 країн, а це 230 мільйонів людей, які використовують дану платіжну систему для приватних і підприємницьких цілей.


Інші новини розділу

 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.


 • Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра

  Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра · Марина Левицкая · 13.06.2016 17:00

  Хто цікавився умовами отримання кредитів в українських банках знає, що сьогодні є можливість отримати до 50 тис. гривень без будь-яких довідок. Єдине, що вимагає банківська установа – це паспорт та ідентифікаційний код.