24 і 25 жовтня очікується погіршення погоди Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.10.2018 14:32 · Розділ: Природа

З середини тижня, а саме, з ночі вівторка, 23 жовтня, Україну накриють опади. Традиційно, першими, хто відчує всі "сюрпризи" осені, стануть жителі західних областей. Так само до них приєднаються північні області, де пройдуть невеликі дощі, а температура повітря вдень складе від 7 до 12 градусів.

Відсутність опадів на іншій території не спасе їх від зниження температури. Так, на півдні і в східному краї буде трохи тепліше, але не так, як було ще кілька днів назад. За прогнозами синоптиків, тут повітря прогріється максимум до 17 градусів тепла. В Карпатах можливий дощ і мокрий сніг. Протягом дня температура буде змінюватися від 0 до 5 градусів. У столиці України повітря прогріється всього до 10-12 градусів вище нуля.

Різка зміна погоди очікується в середу і четвер (24 і 25 жовтня). В західних регіонах посиляться дощі. Можливо, випаде мокрий сніг. Вдень температура повітря в західній частині країни знизиться до 3-8 градусів тепла. Вночі буде ще холодніше - всього від 0 до 5 градусів.

У четвер, 25 жовтня, дощі та мокрий сніг накриють західні, місцями північні та центральні регіони країни. Середня температура повітря в цих областях буде складати від 0 до 5 градусів вище нуля.

У п'ятницю, 26 жовтня, опадів не буде. Це пов'язано з тим, що Україна відійде від антициклону, викликавши на початку тижня значне погіршення погодних умов. На вихідних буде трішки тепліше.


Інші новини розділу