Як отримати студентську візу в Великобританію Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 31.07.2017 13:20 · Розділ: Освіта

Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


Для того, щоб ваша мрія стала реальністю, необхідно зав’язатися зі школою, в якій ви хочете навчатися. Ви можете це зробити за допомогою посередника, чи якщо рівень вашої англійської дозволяє – на пряму. Другий варіант – лишня витрата грошей, краще зв’язатися з російськомовними агентами й витратити гроші на послуги агенції, яка коректно та за всіма правилами підготує вам пакет переведених документів. Пізніше вам необхідно буде оплатити курси, й менеджери відправлять вам документи, які необхідні для отримання візи.

Заповнення візової анкети

Налаштуйте себе морально, що заповнення анкети – справа нелегка, й, можливо, вам доведеться витратити на це цілий вечір. Це відбувається тому, що на спеціальному сайті вам доведеться вказати усі дані про вас і вашу сімю, оскільки великобританське посольство хоче дізнатися максимальну кількість інформації перед тим, як затвердити чи відхилити ваш запит.

Найбільш поширеною причиною для відмови стає недостатня кількість коштів. В розділі робота та дохід вкажіть усі види заробітку, які ви можете документально підтвердити. Тим самим ви збільшите свої шанси. Але не намагайтеся фантазувати, оскільки ви пишете не твір на українську літературу, а заповнюєте важливий документ. Вказуйте лише той дохід, який можна підтвердити. Ви можете вказати як спонсора будь-кого з родичів, щоб підстрахуватися.

Переклад документів

Для того, щоб відвідати візовий центр і подати документи на візу, необхідно підготувати пакет документів, які мають бути перекладені повністю на англійську мову. Для цього рекомендується скористуватися послугами бюро перекладів, яке ви зможете відвідати прямо тут. На цьому етапі краще не ризикувати і довіритися професіоналам, оскільки помилки в ваших документах можуть стати причиною відмови у візовому центрі. Але і після перекладу документів у спеціалістів, обов’язково уважно перевірте їх на наявність помилок. Особливу увагу приділяйте особистим даним, вони мають бути ідентичними до тих, що написані в закордонному паспорті.

Візит у візовий центр

Попередньо подайте заявку і сервіс візового центру повідомить вам про дату та годину вашого візиту. З собою необхідно мати закордонний паспорт і пакет документів, які попередньо вам повідомили з вашої школи. Після подачі ви можете замовити доставку документів кур’єром, чи відвідати візовий центр ще раз.

Отримання документів – дуже хвилюючий момент, оскільки так хочеться побачити візову відмітку в своєму паспорті. Це можливо, якщо відповідально підійти до заповнення й подачі документів.


Інші новини розділу

 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.


 • Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини

  Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини · Jane Holiday · 28.06.2017 11:46

  В майбутньoму не лише програмiсти будуть пов’язані з світом комп’ютерних технологій. Оскiльки це майбутнє належить нашим дітям, потрібно підготувати їх до цього нелегкого шляху.