Як вмістити максимум речей в ручну поклажу й не переплачувати за багаж Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 21.07.2017 14:09 · Розділ: Туризм

Для того, щоб подорожувати комфортно і не переплачувати за багажний відсік та непотрібні речі, необхідно ознайомитися з переліком правил, які допоможуть усе необхідне вмістити лише в ручну поклажу.


Багато бюджетних авіаперевізників пропонують квитки фактично задарма, за умови, що мандрівник буде лише з ручним багажем, оскільки відсік для багажу не передбачений. Якщо ще без харчування турист і уявляє свою подорож, то без речей вона здається неможливою.

Обов'язково уточніть умови перевезення

На сайті кожного перевізника вказано умови перевезення багажу, які тим чи іншим чином відрізняються одна від одної. Обов’язково уточніть їх, інакше ваша подорож може завершитися пропускним пунктом в аеропорті.

У що пакувати речі?

Маленька валізка стане чудовою помічницею у таких справах, і уже багато фірм та сайтів пропонують саме такі валізи, які можна придбати за посиланням https://accessory.24k.ua/portfoliobag/s_bagtyp/bagsuitcase.html. Але необхідно враховувати й вагу валізи, тож в цьому випадку запасіться великою сумкою чи рюкзаком. Обирайте рюкзак чи сумку з матеріалу, який легко формується і буде тримати форму внаслідок використання цупкої тканини, а от від громіздких сумок з твердим дном варто відмовитися, оскільки вони й важать набагато більше, і місткість таких сумок набагато менша.

Що можна не пакувати до ручної поклажі й провезти на собі

У вартість квитка на борт літака ви можете взяти з собою жіночу сумочку(яка має бути виготовлена зі шкіри, оскільки тканинну сумку можуть віднести до багажу), портплед(у нього замість постільної білизни можна відправити речі, які не помістилися до сумки), верхній одяг (він може бути одягнений на вас, а в його кишенях ви можете провезти ще з десяток різних дрібничок). В більшості випадків авіакомпанії не вказують параметри жіночої сумочки, але щоб застерегти себе від непередбачуваних проблем, все ж завітайте на офіційний сайт авіакомпанії й детально перечитайте умови вашого польоту.

Підбирайте максимально функціональні речі

Скомплектуйте базовий гардероб, який за допомогою стильних аксесуарів та додаткових складових буде щоразу виглядати по-різному. Враховуйте також доречність вашого гардеробу, і перед тим як збиратися в подорож подумайте, в якому одязі ви будете почувати себе в іншій країні максимально комфортно та природно. Замість непотрібних десятків суконь оберіть одну або дві, які будуть гармонійно комбінуватися і створювати різноманітні стильні образи, водночас не перевищивши ліміт допустимої норми ручної поклажі.


Інші новини розділу

 • Транспорт Харкова: оберіть, чим вам зручніше подорожувати

  Транспорт Харкова: оберіть, чим вам зручніше подорожувати · Jane Holiday · 26.06.2017 15:46

  Ви вирішили відвідати величне місто Харків, але не знаєте яким транспортом вам буде найзручніше пересуватися містом, тоді дочитайте цю статтю до кінця.


 • Поради для безпечних та комфортних подорожей автобусом

  Поради для безпечних та комфортних подорожей автобусом · Jane Holiday · 21.06.2017 16:02

  Туристам-початківцям може здатися, що автобус – ідеальний вид транспорту. Ви переміщаєтесь в потрібне місце, милуєтесь видом з вікна, а якщо захочете, то можете навіть задрімати. Але насправді тривалі подорожі можуть бути виснажливіші ніж підкорення вершин. Підготуйтеся до тривалої подорожі на автобусі правильно.


 • Новий маршрут. Одеса

  Новий маршрут. Одеса · kseniya_www · 28.03.2017 14:36

  Одеса - це величне місто, в якому розташовано безліч пам'яток. Але що ж подивитися в Одесі, якщо ви маєте в своєму розпорядженні мінімумом часу і бажання побачити все?


 • Куди поїхати в лютому ?

  Куди поїхати в лютому ? · kseniya_www · 10.02.2017 18:42

  Минув веселий та яскравий, насичений святами січень. І що можна очікувати від холодного та нудного лютого? Розважаймося далі! Адже попереду - День Святого Валентина, свято закоханих сердець та яскрава, весела Масниця з частуваннями та забавами! І ще багато різних розваг!


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.