Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 17.07.2017 15:43 · Розділ: Життя

Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.

1. Вони навчають дітей соціальних навичок

Дослідження показали, що є пряма лініями між соціальними навичками, які батьки вкладали в дітей, та їхній соціальний статус після двадцяти років. Тривалі спостереження виявили закономірність, що діти, які легко знаходять спільну мову з однолітками, розуміють їх почуття, готові допомогти іншому вирішити проблеми самостійно, частіше закінчують навчання, отримують диплом та влаштовуються на постійну роботу. З протилежного боку знаходяться діти, які з важкість налагоджували контакт з однокласниками. В дорослому віці вони частіше потрапляють в неприємні ситуації та не можуть похвалитися високим соціальним статусом.

2. Вони очікують від дитини великих досягнень

Очікування батьків мають великий вплив на те, чого їх діти досягнули в майбутньому. Батьки, які очікують в майбутньому від дитини успіхів в навчанні та кар’єрі підштовхують її до цього та морально готують. Адже людина, яка впевнена в якомусь факті твердо йде до мети, щоб переконатися у своїй правоті, те ж відбувається з дитиною, яка прагне довести, що вона саме така, якою бачать її батьки.

3. Матері працюють

Психологи зрозуміли закономірність, в якій доньки працюючих матерів виростають набагато відповідальніші та самостійніше, ніж у тих, які присвятили все своє життя дому та дітям, а сини працюючих матерів виростають кращими сім’янинами, які можуть подбати про себе, будинок та слабших.

4. Вони навчають математики з раннього віку

Аналіз такого дослідження довів, що діти, у яких з раннього віку розвинені математичні здібності, набагато краще адаптуються до життя. Досі невідомо, чому саме так, але факт залишається фактом, і саме такі діти швидше вчаться читати.

5. Вони розвивають стосунки зі своїми дітьми

Діти, до яких з повагою та розумінням відносилися в перші три роки життя краще будуть соціальні зв’язки та впевненіше почуваються. До 30 років такі люди є більш успішними та завжди освіченими, адже коли батьки опікають дитину та з розумінням до неї відносяться, вони створюють їй повне відчуття безпеки, яке необхідне для подальшого розвитку.


Інші новини розділу

 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.


 • Отримуйте задоволення від життя

  Отримуйте задоволення від життя · Jane Holiday · 25.05.2017 11:52

  Замість того, щоб почати радикально змінювати життя, почніть з невеликих кроків, які легко адаптувати до вашого ритму життя.