Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 12.07.2017 12:39 · Розділ: Освіта

Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


Для багатьох людей навчання в школі та університеті проходить під лозунгом: «Якщо більший бал, значить я став розумніший», адже всі навколо повторювали слова, що отримані бали гарантують хороше життя та краще майбутнє, а як відомо, діти надзвичайно сильно піддаються впливу батьків в будь-якому віці. Тому задача сучасних батьків полягає в тому, щоб не повторювати помилки попередніх поколінь і зважати на знання, вміння і бажання дитини, а не на оцінки та бали. Адже завжди знайдеться вихід, щоб полегшити собі навчання. Завжди тримайте під рукою безкоштовний математичний калькулятор source, і у вас не буде жодних проблем з вирішення задач та рівнянь з алгебри. Це звучатиме дивно, але прочитайте декілька позицій нижче.

1. Не запитуйте ніколи про оцінки

Адже жоден роботодавець потім не запитає, що отримала ваша дитина з того чи іншого предмету в школі чи університеті. Коли вашу дитину найматимуть на роботу, все що буде необхідно – це професійні уміння та досвід роботи, а не п’ятірки чи трійки. Цікаво ще те, що додаткові вміння та навички додають вагомого значення саме вашому резюме.

2. Ваша дитина забуде все, чого навчали в університеті

Людський мозок побудований таким складним чином, що інформація, яка застосовується лише раз, а потім ніяк не використовується, випаровується з пам'яті й зникає. Отже, чи є сенс нищити здоров'я і щоночі вивчати новий матеріал, якщо застосувати свої теоретичні знання не буде можливості. Кожне підприємство, фірма і будь-яка інша установа, в якій належить працювати вашій дитині має свою систему роботи, і як показують дослідження, за декілька місяців роботи середньостатистичний працівник набуває більше знань, ніж за 5 років навчання. Сперечатися з таким беззаперечним фактом – марно.

3. Високі бали шкодять здоров'ю

Ну не саме хороші бали нищать здоров'я, навпаки, вони дарують радість, але шлях набуття таких балів нелегкий, і розплачуємося ми за червоні дипломи тяжко. В першу чергу страждає зір, адже щоб охопити весь обсяг матеріалу необхідно сидіти за підручниками до пізньої ночі. Часто студенти нехтують харчуванням і вживають суцільний непотріб – страждає шлунок і травна система. Безпосередньо страждає і психіка, бо студент, який прагне вчитися на відмінно, дуже близько сприймає усі негаразди та труднощі.

4. Усе що необхідно, діти учаться за межами університету

Усім необхідним якостям для життя підлітки та й дорослі люди учаться за межами університету, адже з університетів випускають не спеціалістів, а теоретиків, як не мають уявлення куди йти працювати й що далі робити, а деякі взагалі не хочуть пов'язувати своє життя з набутою професією.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.


 • Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини

  Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини · Jane Holiday · 28.06.2017 11:46

  В майбутньoму не лише програмiсти будуть пов’язані з світом комп’ютерних технологій. Оскiльки це майбутнє належить нашим дітям, потрібно підготувати їх до цього нелегкого шляху.