Як підготуватися до походу в басейн Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 10.07.2017 13:00 · Розділ: Спорт

Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


Щоб перший похід в басейн не перетворився на тортури, а новий досвід залишився позитивним, пропонується скласти список необхідних речей. В залежності від вибраного вами басейну, деякі пункти можуть змінюватися, але будемо вважати, що ви знайшли комплекс середньої цінової категорії, а все що у вас є – це медична довідка, яку можна придбати тут http://справка-бассейн.рф і не перейматися про те, що необхідно витратити цілий день для отримання однієї карточки.

І так, що ж необхідно для походу в басейн:

1. Перш за все, купальний костюм. І нехай цей пункт вас не бентежить, оскільки не дивлячись на його очевидність, через забутий вдома купальник може зірватися увесь похід в басейн.

2. Шапочка для купання. Без неї в більшості випадків не пускають в басейн.

3. Водонепроникні окуляри. В цілому, без них можна обійтися, але якщо ви носите контактні лінзи – окуляри для пірнання ваш найкращий друг.

4. Чисте сухе полотенце. Воно повинно бути достатньо великим, щоб в нього закутатися, але достатньо компактним, щоб не займало багато місця.

5. Змінне взуття на не слизькій підошві. Віднесіться до вибору взуття з усією відповідальністю, тому що впасти на підлогу з кахлю – задоволення не для слабкодухих.

6. Миючі засоби. Шампунь, мило в мильниці (або ж його більш зручний аналог – гель для душу), мочалка. Старайтесь не витрачати надто багато часу для процедур в душі, а також не забирайте з ванної кімнати вдома усі тюбики.

7. Чиста спідня білизна. Оскільки це просто дуже гігієнічно.

8. Фен та щітка для волосся. Часто в роздягальнях є сушки для волосся та навіть декілька фенів, але якщо ви відвідуєте басейн вперше, краще захопіть з собою домашній. Пізніше ви зможете вирішити, чи варто носити його далі. А ось розчісувати волосся, особливо якщо після басейну вас очікують інші справи, просто необхідно.

9. Зволожувальний крем. Він не є категорично обов’язковим, але хлорована вода сильно сушить шкіру, особливо це відчувається на руках.

10. Невелика косметичка. Пункт виключно для дівчат та жінок, у яких є невідкладні справи та ділові зустрічі після басейну. Косметичка повинна бути справді мініатюрною, оскільки ви ризикуєте укомплектувати сумку, яку буде надто складно піднімати

Порада! Роздрукуйте свій чек-лист для басейну і повішайте його на видному місці.


Інші новини розділу