Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 10.07.2017 12:20 · Розділ: Життя

Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.

1. Чим НЕ є медитація?

Якщо ви думаєте, що медитація це поринання у нірвану в позі лотоса – ви помиляєтеся. Багато новачків зіштовхуються з тим, що засинають під час медитації. Це пов’язано з їхніми хибними думками, щодо медитаційного часу. Так, безумовно, під час медитації ви розслабляєтеся, але не настільки, що ваш мозок перестає свою діяльність. Також не правильним є твердження, що медитація – це хобі. Для того, щоб медитація дала свої плоди, її потрібно зробити сенсом життя, та й взагалі своїм життям.

Не сподівайтесь на те, що медитація вирішить ваші проблеми за одну ніч – це ж не магія. Та й взагалі медитація не вирішує проблеми, вона допомагає по-інакшому поглянути на ситуації в житті та дати розуміння того, що ви неправильно робите.

2. Що ж таке медитація?

Медитація – це практика спостереження за власними думками та звернення уваги на них протягом дня, адже дуже часто ми опускаємо руки та вважаємо, що не маємо сил впоратися з проблемами, які приходять в наше життя.

Медитація допомагає зрозуміти, що всі проблеми відносяться до зовнішнього світу і їх дуже легко вирішити, а пускати їх в середину нас та отруювати наші думки та життя - недопустимо. Люди, які зробили медитацію своїм життям впевнені, що тільки людина відповідає за своє психологічне здоров'я і всі проблеми в житті легко вирішуються, так що зовнішні фактори не можуть впливати на внутрішній стан.

3. Новий погляд на життя

Щоб отримати всі переваги від медитації не потрібно платити, а все що вам потрібно – це свідомість та бажання. Під час спостереження за своїми думками зверніть увагу на паузи, які виникають у вашій свідомості. Сконцентруйтеся на цих паузах і навчіться вимикати будь-які думки, таким чином ви зможете відпочивати та медитувати де завгодно, а не лише вдома в «позі лотоса». Задача медитації – навчитися керувати своїм розумом та перемикати думки, або ж і взагалі їх вимикати в будь-яку хвилину. Не обов’язково з першого ж дня приділяти медитації кілька годин на день, та це й взагалі не обов’язково. Ціна медитації визначається не з кількості, а з якості.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.


 • Отримуйте задоволення від життя

  Отримуйте задоволення від життя · Jane Holiday · 25.05.2017 11:52

  Замість того, щоб почати радикально змінювати життя, почніть з невеликих кроків, які легко адаптувати до вашого ритму життя.