Як не перестаратися з раннім розвитком дитини Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 06.07.2017 12:27 · Розділ: Освіта

Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.

1. Кoристь рaннього рoзвитку сильнo перeбільшена

Стaтистика сьогoднішнього дня неприємнo вражає: завищені вимоги батьків, відсутність умов для вільної та невимушеної гри, дефіцит уваги й опіки зі сторони дорослих. Як наслідок, отримуємо щоденний стрес, а в початкових класах школи - щогодинний.

Дитина, фізично не здібна виконати поставлені перед нею задачі, постійно зіштовхується з демонстрацією незадоволеності й навіть покараннями зі сторони дорослих. Все це вганяє її в таку нервову напругу, яка може призвести до сильного неврозу і навіть дитячої депресії.

Щоб дитина розвивалася і була задоволена життям перейдіть за цим посиланням
http://razymnik.ru. Там ви зустрінете багато цікавих та розвивальних ігор, які сприятимуть розвитку і приноситимуть лише задоволення.

2. Вимоги повинні відповідати розвитку

Розвиток нейронних зв’язків безпосередньо впливає на розумову діяльність та готовність дитини до процесу пізнання. Вчені розвіяли міф про те, що нейронні зв’язки перестають розвиватися після трьох років і довели, що такий процес відбувається до дев'яти років включно, а деякі частини кори головного мозку розвиваються до 25. Адже людина завжди знаходиться в середовищі, яке підпитує її додатковою інформацією, а це означає що будь які здібності можна розвивати до глибокої старості.

Багато батьків стурбовані тим, що у віці 5-6 років дитина незібрана та непосидюча, адже мало хто знає, що лобна частина повністю формується в десятирічному віці. А отже, якщо ваша дитина непосидюча і завжди хоче руху до цього віку, значить кора головного мозку, яка відповідає за волевиявлення, ще не сформувалася.

3. Фізична активність

Будь-яка фізична активність – це важливий крок самопізнання, у визначенні меж своїх можливостей та розвиток навичків управління ними. Таким чином з'явиться впевненість в собі, своїх силах та здібностях.

Від батьків та оточення напряму залежить те, наскільки успішними та гармонійними будуть діти. Не всі пам’ятають, що ціль батьків – навчити свою дитину перш за все бути щасливою, адже в перегонах за модою та бажанням створити вундеркінда накопичується досвід, переважно негативний. Просто любіть свою дитину, турбуйтеся про неї та цінуйте, щоб в майбутньому вона так само могла любити, цінувати та турбуватися про своїх батьків.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.


 • Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини

  Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини · Jane Holiday · 28.06.2017 11:46

  В майбутньoму не лише програмiсти будуть пов’язані з світом комп’ютерних технологій. Оскiльки це майбутнє належить нашим дітям, потрібно підготувати їх до цього нелегкого шляху.