4 факти шкідливості домашнього завдання Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 05.07.2017 13:00 · Розділ: Освіта

Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.

1. Домашнє завдання шкодить здоров'ю

На сполох б’ють всі батьки, які в один голос стверджують, що навантаження щороку зростає, дитяча психіка та стресостійкість не справляються з цим. Як наслідок діти менше сплять, псують свій зір до пізньої ночі над підручником, не встигають поснідати, тижнями не гуляють та не відпочивають. Щоб полегшити хоч трішки завдання вашій дитині придбайте гдз для 9 класу з алгебри за цим посиланням https://www.euroki.org/gdz/ru/algebra/9_klass/reshebnik-po-algebre-9-klass-mordkovich-aleksandrova-zadachnik-fgos-617. Адже з кожним роком відсоток учнів, які звільнені від занять з фізичної культури росте, оскільки проблеми сучасних школярів зі здоров'ям погіршуються.

2. Домашнє завдання краде час

У 21 столітті діти зайняті як ніколи, оскільки після шкільних занять вони розривають між різноманітними репетиторами та спортивними чи художніми секціями. Саме тому коли закінчується школа, батьки часто зустрічаються з тим, що їхня дитина не підготовлена до життя, вона не знає що з ним робити, як його упорядкувати, адже в школі було все вирішено за них, кожна хвилина була розписана і не було часу подумати над тим, чого хочеться насправді.

3. Домашнє завдання не впливає на успішність

Якщо ще в початкових класах хоча б 5% школярів щось і розуміють з домашніх завдань, то ближче до старшої школи виконує дитина домашнє завдання чи ні ніяким чином не впливає на успішність та розуміння предмету. Мабуть, ви часто зіштовхувалися з тим, що предмет який ви систематично вивчаєте і готуєте вдома взагалі не піддається розумінню, а вірш який ви вивчили безпосередньо перед уроком пам’ятається і до сьогодення. Це означає, що розуміння предмету залежить не від наполегливості, а від здібностей школяра, що і доказує беззмістовність виконання домашнього завдання.

4. Домашнє завдання псує стосунки з батьками

Це, мабуть, найвагоміший аргумент в доказах про беззмістовність виконання домашнього завдання, адже велика кількість батьків робить уроки разом з дітьми, або і за них. Але ж знання батьків ґрунтуються на програмі двадцятирічної давності, але батьки все одно намагаються пояснити дитині своє бачення виконання. Але в школі вчителька пояснює все по іншому, і дитина таким чином псує собі стосунки й з батьками, і з вчителями. Дома школяр намагається пояснити що їх учать не так, і він не розуміє пояснень батьків, а в школі викладачка кладе незадовільні бали, бо завдання виконане не по аналогії зі шкільної програми. Ось так дитина й опиняється загнаною в кут між вчителем та батьками, а це ніякій успішності точно не сприяє.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.


 • Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини

  Топ розвиваючих ігор для розвитку вашої дитини · Jane Holiday · 28.06.2017 11:46

  В майбутньoму не лише програмiсти будуть пов’язані з світом комп’ютерних технологій. Оскiльки це майбутнє належить нашим дітям, потрібно підготувати їх до цього нелегкого шляху.