Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини Автор: Jane Holiday · Опубліковано: 04.07.2017 11:31 · Розділ: Наука

Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.

1. Дослідження інтелекту

Дослідження інтелекту – відносно нова сфера інтересу для науки. Але спитайте дослідника про те, як можна застосувати отримані знання, і ви отримаєте миттєву відповідь. До прикладу, директор може помістити співробітника в мрт голови та зрозуміти, чи підходить він для своєї роботи. Звичайно, це не єдиний спосіб застосування даних про наш інтелект, але вектор залишається зрозумілим.

2. Систематизоване суспільство

Дослідники інтелекту з Каліфорнійського університету менш схильні до жартів на цей рахунок. Вони вважають, що аналіз подібних здібностей людини може дати можливість визначити таланти дитини й помістити його в середовище, яке підходить саме для нього. Ще можна перевірити мозок в’язня перед тим, як розподілити його в одну з камер, щоб дізнати рівень його безпечності для суспільства.

3. Можливість керувати людьми

Якщо є можливість вияснити, як саме першокласник Петрик краще сприймає інформацію – на зір чи на слух – це дуже добре. Але, як тільки вчені приходять до проблеми відокремлення людей по схильності до насилля, шкідливих звичках та психічних захворюваннях, тут виникає багато проблем. Саме завдяки цьому з'являється можливість керувати людьми та створювати на них опір. З часом може з'явитися таке поняття дискримінації, як «нейродискримінація».

4. «Відбиток розуму»

Під час створення карти людського мозку вчені документують всі зв’язки, які виникають при повідомленні його окремих частин. Ця сітка унікальна для кожної людини, свого роду «відбиток розуму». Звичайно, технологія ще не допрацьована і не дотягує до потрібно рівня. Вчені говорять, що їм потрібно як мінімум п’ять років до того, щоби остаточно вивчити механізми комунікації між областями мозку людини. Для більш детальної оцінки інтелекту до роботи залучають добровольців, які виконують великі тести, а закінчення полягає в оцінюванні їх здібностей виносити абстрактні судження.
Вчені вияснили, що мозкова карта, її «відбиток» і те, як справно люди виконують тести – взаємопов’язано. Чим більше областей мозку працює. Тим швидше проходить сигнал між ними, тим краще і швидше піддослідний виконує задачі.


Інші новини розділу

 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.


 • Світлошкірі американці стрімко вимирають

  Світлошкірі американці стрімко вимирають · Марина Левицкая · 05.11.2015 13:13

  Останні дослідження американських вчених шокували суспільство. Смертність серед світлошкірих мешканців Сполучених Штатів Америки різко зросла. Така невтішна тенденція може спричинити те, що білого населення стане набагато менше, ніж темношкірого.